יום שישי, 30 באפריל 2010

דאודורנטים אורגניים נטולי אלומיניום של ד"ר האושקה – קוסמטיקה אורגנית אנתרופוסופית

בשנתיים האחרונות ניכרת עליה משמעותית בצריכת דאודורנטים טבעיים נטולי אלומיניום. יואל גרינבוים, מנכ"ל חברת "ארומה לייף", המשווקת את מותג ד"ר האושקה, סבור כי המודעות הסביבתית הגלובלית, פריחת הז'אנר הירוק בכל תחומי חיינו, לצד אזהרות משכנעות על השפעתו השלילית של האלומיניום, הם אלה שהשפיעו על נתוני צריכת דאודורנטים טבעיים נטולי אלומיניום.

דאודורנט

ד"ר האושקה, מותג הקוסמטיקה האורגני אנתרופוסופי, מקדם את הקיץ עם שני דאודורנטים אורגניים נטולי אלומיניום:

דאודורנט מרענן - גם לאחר יום מאומץ, עדיין ניתן לחוש ברעננות הנפלאה והארומה הצמחית/עשבית של מרווה ושזיף-קוצני. תמציות הצמחים הטבעיות מספקות הגנה והתחליב הקרמי עדין מאד, גם לעור רגיש. הניחוח הרענן והעוקצני שלו אהוב גם על גברים (מחיר: 89 ₪).

דאודורנט פרחים - תחליב רך זה מכיל תמציות צמחים ושמן חוחובה ומתאים במיוחד לעור רגיש. שמנים אתריים מובחרים מגנים על העור מפני ריחות זיעה בעדינות ובטבעיות, מבלי לחסום את הנקבוביות. הפלורה הטבעית של העור לא נפגעת. הניחוח הפרחוני, המופק מתערובת שמנים אתריים, מזכיר ריח של זר ורדים (מחיר: 89 ₪).

מוצרי ד"ר האושקה נמכרים בבתי המרקחת ובתי הטבע. לבירור נקודות מכירה: 08-9287778.

2 comments:

  1. המוצר מתאים גם לגברים? זה נהדר! כיוון שמבחינת האורגניות, הטבעיות ןהבריאות המוצרים שלהם קצת נסחבים מאחור וחבל. גם להם מגיע להיות בריאים, מאושרים ולהריח כמו שזיף קוצני :)

    השבמחק

LinkWithin

Related Posts with Thumbnails