יום רביעי, 13 בפברואר 2013

קליניק משיקה CC קרם

לפני ימים אחדים חשפו ב"קליניק" מוצר טיפוח חדש שיצטרף בקרוב לליין המוצרים של החברה - Clinique Moisture Surge CC Cream SPF30 Hydrating Colour Corrector, או בקיצור: CC Cream.


באמצעות הקרם החדש, מציעים בקליניק פיתרון היברידי חדש לטיפוח העור ותיקון הגוון שלו. כלומר, המוצר נועד לתקן אדמומיות ושינויי גוון ולהפוך את העור לזוהר ובהיר יותר על-ידי הבלטת והקרנת הזוהר הטבעי שלו מהפנים אל החוץ.

פורמולת ה-CC קרם מצויידת ומועשרת ב-30SPF להגנה מפני קרני UVA/UVB, נוגדי חימצון שונים ומרכיבי לחות רבים אחרים כמו אלוורה וחומצה היאלורונית. אמנם מדובר פה בראש ובראשונה במוצר טיפוחי לעור, אבל יש לו גם תכונות איפור נפלאות: הוא מגיע ב-6 גוונים שונים ויש לו כיסוי קל עד בינוני, כך שניתן להשתמש בו בפני עצמו או כשכבת בסיס לפני המייקאפ ו/או הפודרה.

מה שמעניין פה הוא טכנולוגיית תיקון הגוון בו משתמש המוצר, שלפי דברי החברה אמורה לפעול היטב על כל גווני וסוגי העור. הטכנולוגיה משלבת שכבה כפולה של חלקיקים אופטיים מתקני גוון, המפזרים אור רב-מימדי לניטרול גוון העור. התוצאה: עור עמום ואפרורי הופך להיות זוהר ובהיר יותר, עור חיוור וצהבהב מקבל זוהר אפרסקי ואדמומיות וכתמים נעלמים מעל פני העור.

ה- Clinique Moisture Surge CC Cream SPF30 Hydrating Colour Corrector יושק בעולם במהלך אפריל 2013 – אלינו, הוא יגיע רק כמה חודשים מאוחר יותר. בינתיים, אנו צפויים להכיר כאן בקרוב את ה-BB קרם של המותג, אבל זה כבר שייך לפוסט אחר...


אגב, ברוב השווקים בעולם המוצר החדש יוצג כחלק מסדרת Moisture Surge של החברה (אריזה בגוון אפרסקי). ברחבי אירופה הוא ישוייך לסדרת Superdefence (אריזה ירוקה) והפורמולה שלו תהיה שונה במקצת, אם כי הוא יהיה מבוסס על אותה טכנולוגיית תיקון גוון.

אין תגובות:

פרסום תגובה

LinkWithin

Related Posts with Thumbnails