יום שישי, 29 במרץ 2013

LANCÔME Gloss in Love

ב-2012 השיקו לנקום את Rouge in Love ו- Vernis in Love – ליין שפתונים ולקים, כשאת הקמפיין הבינלאומי הובילה שגרירת המותג, השחקנית אמה ווטסון. כעת, בעקבות ההצלחה הגדולה שנחלה הקולקציה הנ"ל, משיק המותג את Gloss in Love – ליין ליפגלוסים חדש.


הליפגלוס החדש מהווה שילוב של ברק, גוון אחיד והרגשת נוחות. הפורמולה שלו כוללת פיגמנטים אינטנסיביים וחלקיקי אם הפנינה שאחראים על לכידת קרני האור לצד רכיבי לחות עשירים.


הליין כולל 12 גוונים תוססים של ורודים, כתומים ופוקסיה וגם את Just Strass – לבן אולטרה ססגוני ומסנוור כשכבה עליונה או כבסיס שיתן טוויסט לכל גוון שפתון או גלוס שיונח מעליו. כל הליפגלוסים בליין נושאים שמות מיוחדים, כגון: Pink Carat, Flash’n'Fuchsia, Under the Spotlight או Glittermania.הגלוסים מדיפים ניחוח קל של וניל מגובה בקוקטייל פירות טרי. יתר על כן, הוא מגיע בבקבוקון קריסטלי שקוף דרכו ניתן לראות את הגוון האמיתי של הגלוס. בחלק העליון של הבקבוקון נמצא כפתור קטן מרובע, שלחיצה עליו משחררת מייד את האפליקטור של הגלוס. האפליקטור עצמו מעוצב בצורה ארגומטרית, כך שהוא מאפשר מריחה נוחה ומדוייקת של הגלוס על השפתיים.ליין הגלוסים החדש Gloss in Love יושק לקראת סוף מאי 2013, כאשר באוגוסט יצטרפו לליין 6 גוונים חדשים נוספים.

אני כבר מאוהבת. מה איתכן?


LinkWithin

Related Posts with Thumbnails