יום ראשון, 9 באוגוסט 2015

סקירה: CARELINE Pro Palette

קרליין, מותג היופי הישראלי, השיק לאחרונה את Careline Pro – פלטת איפור, המכילה בתוכה 40 צלליות, 3 סמקים, 2 פודרות, 6 ליפגלוסים, 2 צלליות קרם ו-1 קרם בסיס.הפלטה מגיעה באריזה שחורה מבריקה, המעניקה לה מראה מרשים ויוקרתי, בדיוק כמו זה הנגלה לעין כשפותחים אותה.לפלטה מצורפים בנוסף גם אפליקטורים שונים, המסייעים להשתמש במוצרים שהיא מכילה: 3 מברשות ספוגית דו-צדדיות, מברשת סומק/פודרה ומברשת שפתיים. כמו כן, ניתן למצוא בצידו הפנימי של המכסה מראה מובנית גדולה ונוחה. אישית, אני מוצאת את האפליקטורים הללו מיותרים לחלוטין בשל איכותם הירודה ומעדיפה להשתמש במברשות איפור איכותיות יותר, כמו אלו של המותג עצמו, למשל.


אגב, את הפלטה עוטפת אריזת פלסטיק שקופה כשבצידה האחורי מדבקה גדולה, המפרטת את המוצרים שמכילה הפלטה, רשימת הרכיבים שלהם ועוד אי-אלו פרטים. להפתעתי, מופיעה גם על גבי המדבקה אזהרה, המורה בין השאר, כי "יש להימנע ממגע בעיניים". קצת תמוה, בהתחשב בעובדה שמדובר בפלטה שלפחות 80% מהתכולה שלה מיועדת לשימוש באיזור העיניים... כפי שהוסבר לי ע"י גב' זיוית יקיר, מנהלת תחום האיפור של המותג, הדבר נובע מאילוצים של משרד הבריאות.


כאמור, הפלטה משלבת בתוכה מספר מוצרים בטקסטורות שונות של פודרה וקרם. בדרך כלל, אני לא ממש חובבת פלטות מהסוג הזה, מכיוון שהשילוב בין שני המרקמים עלול להוות בעיה. למשל, מקרה בו "נשורת" צלליות שנדבקת למוצרים הקרמיים וכדומה. יש לציין, כי בפלטה הנוכחית תופעה מסוג זה לא נצפתה כלל.

40 הצלליות שבפלטה מציעות מיגוון רחב של גוונים, המאפשרים ליצור שלל מראות איפור ליום ולערב. הצלליות מוצעות בגימורים שונים: חלקן מאט, חלקן שימרי וחלקן קטיפתי. רמת הפיגמנט משתנה מצללית לצללית, החל מכיסוי קל ביותר ועד לכיסוי גבוה. בהנחה של הצלליות מעל פריימר עיניים איכותי, הן שומרות על עמידות לאורך שעות ארוכות, כמעט מבלי לדהות לחלוטין ומבלי להכנס לקפל העין.

צילמתי עבורכם סווטצ'ים של הצלליות להתרשמות. שימו לב, הסווטצ'ים צולמו בתאורת יום בתוך הבית:

בפלטה מוצעות 3 צלליות קרם בגוונים של לבן, חום-מוזהב וורוד. שתי הראשונות הן מעט שימריות וכל השלוש יחדיו הן בגימור שקפקף עד כמעט בלתי נראה לחלוטין (כמו שניתן לראות, או לא, בתמונה שלהלן). על אף הכינוי שלהן, שתי הצלליות הראשונות מיועדות, למעשה, לשמש כשימר או היילייטר לאיזור עצם הלחי ו/או הרקות. הצללית השלישית, בגוון הורדרד, משמשת כצללית קרם לכל דבר ויכולה לשמש למראה איפור עיניים נקי וטבעי. למרות הגדרתה כצללית בסיס, צלליות שהונחו מעליה נכנסו תוך זמן קצר לקפל העין וגם העמידות שלהן החזיקה לזמן קצר יחסית. 


כאמור, הפלטה מכילה גם שתי פודרות: האחת בגוון בז' בהיר, שיכולה לשמש גם כצללית רקע לעפעף, והשניה בגוון חום-בז', מעט מנצנץ, שיכולה לשמש כברונזר. כמו כן, בפלטה 3 סמקים בגוונים של ורוד כהה מנצנץ, חום-אפרסקי מנצנץ וקורל מאט.


עוד בפלטה: 6 שפתונים/ליפגלוסים במיגוון גוונים שיכולים להתאים למראות איפור עיניים שונים. הגימור של השפתונים/ליפגלוסים הללו הינו סמי-שקוף. לדעתי, מדובר במוצר שמהווה תוספת סתמית לפלטה ותו לא, במיוחד לאור הכמות המועטה שמוצעת מכל גוון וגוון.


לסיכום, מדובר בפלטה חביבה ביותר לשימוש בייתי, והיא מומלצת בעיקר בזכות המיגוון העשיר מאד של הצלליות שהיא מציעה. תוסיפו לזה את מחיר ההיכרות המשתלם בו היא מוצעת בימים אלו (120 ₪ בלבד) והרי לכן מוצר מנצח.

*המוצר התקבל לסקירה


6 תגובות:

 1. הצלליות הרבה יותר פיגמנטיות במציאות. אני מאוד אהבתי את הפלטה הזאת. המינוס היחיד שלה שיש צלליות שטיפה קשה לטשטש.

  השבמחק
  תשובות
  1. כפי שציינתי בפוסט, צילום הסווטצ'ים נעשה בתאורת יום בתוך הבית. לפיכך, יכול להיות שבצילום חלק מהפיגמנטים נראים טיפה יותר חיוורים מאשר במציאות.

   מחק
 2. אותי מאכזב שזה מיוצר בסין(כפי שכתוב על האריזה).

  השבמחק
  תשובות
  1. מבינה אותך. למרות שרוב מוצרי המותג מיוצרים בדרך כלל באיטליה, אי-אפשר להתעלם מכך שעצם העובדה שהפלטה מיוצרת בסין מעניקה תחושה של משהו זול, מסוג הפלטות ב"שקל" שניתן למצוא כמותן באלי אקספרס... עם זאת, האיכות שלה (לפחות מבחינת הצלליות) לא נופלת מפלטות של מותגים מפורסמים אחרים.

   מחק
 3. האמת, היא לא כ"כ מלהיבה ולא נראית כמו מוצר "Pro"..

  השבמחק
  תשובות
  1. כמו שכתבתי בפוסט, אני בטוחה שלמשתמשת הבייתית ה"ממוצעת" הפלטה בהחלט נותנת מענה נהדר, ולו רק בזכות מבחר גוונים הצלליות שהיא מכילה (שאגב, רובן לא נופלות באיכותן מצלליות בפלטות "מבוקשות" אחרות).
   לגבי ה-PRO - אני מניחה שהכינוי ניתן לה כדי להעניק תחושה בלבד. לא צריך להתפס לקטנות בנושא. אני מכירה המון מוצרים אחרים, לאו דווקא בתחום היופי, שהוענקו להם שמות 'מפוצצים' שאין כל קשר בינם לבין המציאות... :)

   מחק

LinkWithin

Related Posts with Thumbnails