יום ראשון, 10 בינואר 2016

סוזן סרנדון היא הפנים החדשות של לוריאל פריז

היא כל כך 'שווה את זה'! לשחקנית סוזן סרנדון (Susan Sarandon) יש אולי ארסנל פרסים גדול שכל אחד יכול לקנא בו, בזכות תפקידים מצויינים רבים שגילמה. אבל אין ספק, שהתפקיד החדש שלה כשגרירת היופי של L’Oréal Paris הוא המשמעותי ביותר."כשלוריאל פריז [והנשיא של המותג, סיריל שאפו] פנו אליי לראשונה, הייתי כל-כך מוחמאת", מספרת סרנדון, בת ה-69. "המותג תמיד היה מנהיג בסיוע בהעצמת ובהתפתחות של נשים. הפעם הראשונה ששמעתי את 'כי את שווה את זה', היתה בהחלט שינוי במסגור של למה את צריכה להראות טוב. זה היה צריך להעשות עם נשים שהפכו לשלוט בחייהן האישיים ובהחלטות שלהן. זוהי הצהרה חזקה מאד, שהתעלתה מעל הזמן... זהו גם מסר שמדבר לכל לב. אני מצפה להתבגר, כשאיך שאת נראית הופך להיות פחות ופחות מעניין ומה שאת, הוא בעצם הנקודה החשובה". עוד מוסיפה ואומרת סרנדון: "יופי מגיע מבפנים; זהו מצב נפשי. אני גאה להיות חלק מהמסר הזה ולייצג את הנשים של לוריאל פריז."


גם במותג גאים מעל ומעבר בתוספת החדשה לנבחרת השגרירות שלו, שכוללת פיגורות מרשימות אחרות כמו: בלייק לייבלי, ג'וליאן מור, אווה לונגוריה, ג'יין פונדה, נעמי ווטס, דוצן קרוס וקרלי קלוס. "סוזן היא אייקון קולנועי. היא חזקה, כריזמטית ומוכשרת ויש לה תחושה משכנעת של ביטחון. הפעילות הגלויה שלה, עבודתה שובת הלב בסרטים והקסם האותנטי שלה ממשיכים לעורר נשים להיות חסרות פחד ולהאמין בעצמן. היא אשה אמיתית ששווה מבפנים ומבחוץ. אנו גאים לקבל את סוזן לצוות הלוריאליות שלנו."


סרנדון היא אם לשלושה ילדים: אווה (30), מיילס (23) וג'ק הנרי (26). בין התפקידים הבלתי נשכחים שגילמה בקולנוע ניתן למנות את ג'נט וייס בסרט הפולחן "מופע הקולנוע של רוקי" ולואיז מ"תלמה ולואיז". בנוסף, היא כיכבה בסרטים כמו "המכשפות מאיסטוויק", "מעריצה צמודה", "השמן של לורנצו", "הלקוח", "גבר מת מהלך" ועוד רבים אחרים.בתפקידה החדש כשגרירת היופי הבינלאומית של לוריאל פריז תככב סרנדון בקמפיין לסדרת טיפוח האנטי-אייג'ינג Age Perfect ולסדרת צבעי השיער של המותג.


אין תגובות:

פרסום תגובה

LinkWithin

Related Posts with Thumbnails