יום ראשון, 4 במרץ 2018

Guerlain Terracotta Light Healthy Glow Powder Spring 2018


פודרת הטרקוטה האייקונית של "גרלן", שנוצרה בהשראת מסע לליבו של המדבר, הפכה כבר מאז 1984 לאוטוריטה של הברונזרים. הפודרה שלוכדת את השתקפות השמש כדי להאיר את העור ולתת לו זוהר מיידי, בריא למראה, מגיעה כעת בגרסה חדשה המשלבת פורמולה המגינה על העור יחד עם אפקט מאיר.המהדורה החדשה לשנה זו כוללת פורמולה משודרגת, קלילה יותר, מחוזקת בתערובת רכיבים פעילים כדי להגן על העור מפני רדיקלים חופשיים וזיהומים, תוך שמירה על ההידרציה הטבעית שלו.


הפודרה הקלילה זמינה בששה שילובי גוונים המגיעים בעיצוב חדש מדהים, הכולל שילוב של גווני שמש שונים המועצמים עם גוונים צבעוניים עדינים שמעניקים מראה זוהר וקורן לכל גוון עור.

·       00 Light Cool
·       01 Light Warm


·       02 Natural Cool
·       03 Natural Warm


·       04 Deep Golden
·       05 Deep Cool


פודרת הטרקוטה החדשה של "גרלן" מיועדת לשימוש בכל ימות השנה – להחיות את העור במהלך חודשי החורף, או כדי להדגיש את השיזוף הטבעי במהלך הקיץ. לפודרה יש ניחוח ייחודי הכולל תווים עליוניים של ברגמוט ומנדרינה, תווי אמצע של גרדניה, יסמין, יערה וילנג ילנג מעורבבים עם תווי בסיס עציים.


פודרת Guerlain Terracotta Light Healthy Glow תעלה בקרוב על המדפים ברחבי העולם. בינתיים, ניתן להשיג אותה באמצעות האתר feelunique.com (שולחים לישראל) תמורת £37.00 ליח' (תכולה: 10 גרם).


אין תגובות:

הוסף רשומת תגובה

LinkWithin

Related Posts with Thumbnails