יום רביעי, 3 ביוני 2009

קליניק משיקה בארץ סדרה חדשה להגנה מהשמש

קליניק משיקה בארץ בימים אלה סדרת מוצרי שמש חדשה, הכוללת 14 מוצרים של הגנה מפני השמש, שיזוף עצמי וטיפוח העור לאחר שיזוף. סדרת מוצרי השמש החדשה של קליניק CLINIQUE SUN מציגה טכנולוגיה חדשנית הכוללת את ה- SolarSmartTM - שילוב ייחודי של קליניק של תערובת ייעודית של מסנני קרינה המציעים הגנה רחבה מפני קרני השמש הארוכות והקצרות UVA ו- UVB, ומסייעים בהגנה על העור מפני כוויות שמש. כל הנוסחאות של סדרת השמש החדשה של קליניק CLINIQUE SUN הן נטולות שומן, עמידות במים וזיעה, אינן סותמות את הנקבוביות ומתאימות גם לבעלי עור רגיש.

בסדרת השמש החדשה של קליניק CLINIQUE SUN 3 מוצרי הגנה לעור הפנים ועוד 3 מוצרי הגנה לגוף – כולם בעלי מקדמי הגנה 50 ,30 ו- 15 SPF. עוד בסדרה תכשיר הגנה מפני השמש בתרסיס ספריי נוח במיוחד בעל מקדם הגנה 25SPF בעל התזה של 260 מעלות. להרגעת העור לאחר השיזוף קליניק מציעה בסדרת השמש תחליב גוף מרגיע עשיר באלוורה להרגעת עור אשר נכווה בשמש.

סדרת מוצרי ההגנה מהשמש החדשה של קליניק CLINQUE SUN בעלת נוסחאות ייחודיות ובלעדיות לקליניק. הם מכילים רכיבים לעידוד השיקום הטבעי של העור, נוגדי חמצון רבי עוצמה, תערובת ייעודית של מסנני קרינה המציעה הגנה רחבת טווח לקרני UVA ו UVB, ורכיבים להרגעת עור מגורה כתוצאה מחשיפה לשמש. ובנוסף, כל נוסחאות ההגנה לפנים של קליניק מכילות תמצית פלנקטון, תמצית טבעית מן הים המשחררת אנזימי "תיקון" ייחודיים בעת חשיפה לקרינת UV. אנזימים אלו מסייעים בהתנגדות לנזק נראה לעין לעור, כולל איבוד קולגן.

האוסף החדש של קליניק לטיפוח והגנה מפני השמש נבדק לאלרגיה, 100% נטול בושם, נבחן דרמטולוגית, אינו מעורר אקנה ובנוסף נבחן בשתי בדיקות בטיחות חדשות: לאלרגיה ולרעילות בעת חשיפה לאור. כל הנוסחאות המיועדות לפנים נבדקו גם אופטימולוגית.

טווח המחירים של המוצרים בסדרה נע בין 120 ל- 140 ₪ וניתן להשיגם בדלפקי קליניק ברשתות הסופרפארם, ניו-פארם, אפריל, המשביר לצרכן וכן בפרפומריות ובבתי המרקחת הנבחרים.

תגובה 1:

  1. אני עד עכשיו הייתי משתמשת בקרם משזף זה שלפני המוצר הזה יצא ועכשיו אמרו לי שלא מייצרים את המוצר מה אני עושה איפה אני יכולה להשיג אותו?..
    בבקשה תחזירו לי תשובה למייל-batelayelet@hotmail.com

    השבמחק

LinkWithin

Related Posts with Thumbnails