יום חמישי, 4 ביוני 2009

לוריאל פרופסיונל: MAJIREL MIX – יצירתיות אינסופית!

לוריאל פרופסיונל השיקו בשבוע שעבר את מג'ירל מיקס – סדרת גוונים חדשה, באירוע חגיגי ונוצץ ברידינג 3 בנמל ת"א. כשברקע מלטפת מוסיקת ערב, נהנו 300 מעצבי שיער מובילים של לוריאל פרופסוינל, ממופע מרתק בניצוחו של שוקי זיקרי, של 11 מראות וטרנדים שנוצרו עם ששת הגוונים החדשים. האירוע נערך בהשראת מסיבת קוקטייל אלגנטית וחושנית משנות ה-40, ובמרכזו הקונספט - לכל משקה עולם ואישה משלו. כך למשל:
טקילה סנרייז בהשראת השקיעות הכתומות בקנקון - ללוק של גוון אדום נחושתי.
מולין רוז' בהשראת הקברט הצרפתי - ללוק של גוון אדום נועז ובלתי נשכח.
אייריש קופי בהשראת בתי הקפה בדבלין – ללוק של גוון חום עם נגיעות נחושת.שימוש בסדרת מג'ירל מיקס החדשה של לוריאל פרופסיונל, בשילוב עם גווני מג'ירל ומג'ירוז' תפתח בפני מעצב השיער צוהר ליצירתיות אינסופית:
הדגשת גוון - מעניקים מגע אינטנסיבי לצבע השיער ומדגישים את תוצאת הגוון.
ניטרול גוון - מעצב השיער עושה שימוש יומיומי בידע ובמיומנות שלו כדי לתקן "טעויות צבע"; תוצאות נועזות מידי, צבעים דהויים ועוד. באמצעות הגוונים החדשים ניתן לתקן מצבים אלו.
אפקטים מיוחדים – גוונים חמים או קרים ייחודיים המעניקים למעצב השיער אפשרויות אינסופיות להשראה ויצירה.


שוקי זיקרי על הבמה

"מג'ירל מיקס מאפשר לי יצירה אינסופית", אומר זיקרי, "מדובר בכלי בעל משמעות לכל מעצב שיער, ביכולת לנטרל גוונים לא רצויים, להעמיק ולהעשיר גוונים קיימים. מעצב שיער שרואה את הלקוחה שלו, יוכל למצוא במג'ירל מיקס מענה מעולה, לכל אופי: לאישה אנרגטית נתאים מג'ירל מיקס נחושת לצבע שיער כתום עמוק. לאישה חושנית נתאים מג'ירל מיקס אדום לגוון אדום מושלם. לאישה מתוחכמת נתאים גוון חום עשיר. מג'ירל מיקס הוא כלי טכני עם משמעות יצירתית רחבה."

סיוון סיבוני

טל אלשטיין

אין תגובות:

הוסף רשומת תגובה

LinkWithin

Related Posts with Thumbnails