יום שני, 6 ביולי 2009

חדש מג'ילט ומסדרת פיוז'ן פאוור: Fusion Power Phantom


מוצרי "ג'ילט" היוו מאז ומעולם את פריצת הדרך הגדולה בתחום הגילוח והטיפוח הגברי. סדרת סכיני הגלוח ג'ילט פיוז'ן הינה הסדרה המצליחה ביותר בתולדותיה של ג'ילט, עם יותר ממיליון סכינים שנמכרו בישראל בלבד.
לאור ההצלחה המסחררת, ג'ילט משיקה את מכשיר הגילוח החדשני, Fusion Power Phantom, המשלב את הטכנולוגיה המתקדמת של Fusion Power עם עיצוב מטאלי עוצמתי ומרשים בסגנון מכשיר מתוחכם של סוכן חשאי. ידית שחורה כפחם עם גווני נחושת וכסף להדגשה, מעניקה לסכין מראה גברי חזק עם טכנולוגיית מיקרו פולסים חשמלית כה מתקדמת כך שבקושי מרגישים את הלהבים.

Fusion Power Phantom של ג'ילט מכיל שפע של תכונות ההופכות אותו ליותר מאשר מכשיר גילוח ומכניסות אותו לקטגוריית הגדג'טים הנחשקת:
 • טכנולוגית Shaving Surface™ עם 5 להבים - משטח גילוח בעל 5 להבים מסוג PowerGlides הממוקמים במרווח קטן ביניהם כדי לסייע בהפחתת הלחץ, תוך מתן תחושה עילאית. להבי Power Glides מצוידים בציפוי להב ייחודי לג'ילט כך שהם מחליקים באופן מדהים על העור.
 • הלהבים ממוקמים קרוב יותר ב-30 אחוזים מאשר הלהבים של MACH3. כתוצאה מכך, עוצמת הגילוח מתפזרת על פני הלהבים ומפחיתה את הלחץ ואת תחושת הגירוי, ומעניקה את הגילוח הנוח ביותר של ג'ילט.
 • מגן נוחיות גמיש - ל-Fusion Power Phantom מגן גמיש העוזר להכין את הזיפים לגילוח נוח בצורה משמעותית יותר מכל גילוח אחר.
 • תער אחד מדויק מאחור - מובנה בצידו האחורי של משטח הגילוח, מושלם למקומות הבעייתיים כמו פאות הלחיים, מתחת לאף ולעיצוב שיער הפנים כמו למשל זקן צרפתי או שפם.
 • ידית כח - ידית מכשיר הגילוח כוללת פעימות חשמליות זעירות בזמן הגילוח המייצרות חווית גילוח מדהימה. בתוך ידית הסכין ישנו שבב מיוחד המשפר את רמת הגילוח באופן משמעותי.
 • ל-Fusion Power Phantom פס לחות מתקדם, המכיל חומרי סיכה ושמנים בוטניים ומספק החלקה נעימה על העור.
 • המכשיר כולל סוללת Duracell קלה להתקנה ולהחלפה, ונורת חיווי של מצב הסוללה מאותתת כאשר יש צורך להחליף את הסוללה. תכונת כיבוי אוטומטי מכבה את הסכין לאחר שמונה דקות במקרה של הפעלה בשוגג.
 • הסכין בטוח לשימוש במקלחת על מנת לאפשר לגברים להתגלח בכל מקום שנוח להם.

את Fusion Power Phantom ניתן להשיג ברשת הסופר פארם וברשתות השיווק השונות. המחיר המומלץ לצרכן למכשיר הגילוח, הכולל סוללת Duracell הוא 72 ₪. מחיר אריזה של 4 סכיני Gillette Fusion Power הינו כ - 92 ₪, ואריזת 8 סכינים - 175 ₪.

אגב, ראוי לציין כי מותג הגילוח והטיפוח הגברי ג'ילט, יחד עם כלל מותגי פרוקטר אנד גמבל בישראל, משתתף זו השנה הרביעית בפרויקט "צבעים של תקווה" לתרומה לקידום ילדים במרכזי למידה והעשרה של צ.ב.ע- צעירים בונים עתיד. בשנה שעברה קידם הפרויקט את פעילותם של 10 מרכזי העשרה, והעניק לכ-200 ילדים הדרכה אישית לימודית וחברתית. עמותת צ.ב.ע, החוגגת השנה עשור לקיומה, מפעילה בבתי ספר מרכזי העשרה הפועלים באמצעות מתנדבים ומעניקים העשרה לימודית וחברתית http://www.tzeva.org.il/ או http://www.pgisrael.co.il/.

תגובה 1:

 1. מעניין אותי לדעת מה ההבדל בין שני סוגי הסכינים שנמכרים במחיר שונה.
  יש סכינים לידית ללא הרטט הפיוזיין הרגיל ויש את הפיוזיין פאוור ...
  האם יש אפשרות להרכיב את הסכינים הרגילים על הידית עם הרטט ?

  השבמחק

LinkWithin

Related Posts with Thumbnails