יום רביעי, 22 במאי 2013

Rihanna Hearts MAC

כזכור, בפברואר האחרון חתמה הזמרת ריהאנה עם חברת האיפור מאק על הסכם שיתוף פעולה, במסגרתו ישיקו הצדדים 4 קולקציות שונות, הכוללות בסה"כ 31 פריטים ביניהם: שפתונים, צלליות, לקים, סמקים, ריסים מלאכותיים, שימרים ועוד – כולם באריזה מיוחדת הנושאת את שמה וחתימתה של הכוכבת.

בתחילת החודש, עם פתיחת מסע ההופעות של ריהאנה בארה"ב, הושק הפריט הראשון בסדרה הנ"ל- שפתון בגוון אדום עז, הנושא את השם RiRi Woo (על שם הגוון האהוב עליה Ruby Woo). בשלב ראשון, יועד השפתון למכירה בארה"ב - אך ורק בהופעותיה של הזמרת וברשת האינטרנט (אלינו, הוא אמור להגיע רק במהלך חודש אוקטובר 2013). מיותר לציין, שתוך שלוש שעות בלבד מרגע עלייתו למכירה באתר החברה, הוא הפך להיות Sold Out...


אבל אל דאגה, מכירתו של השפתון באתר החברה אמורה להתחדש כבר בתחילת יוני 2013, יחד עם החלק השני בשיתוף הפעולה הנ"ל, הכולל 2 שפתונים נוספים, סומק וברונזר במוצר אחד ושימר נוזלי. הנה כל הפרטים:

מועד השקה בינלאומי: 6 ביוני 2013 (באתר האינטרנט בלבד)

Riri Loves MAC Summer Powder Blush Duo (מהדורה מוגבלת) – סומק וברונזר במוצר אחד:
Hibiscus Kiss - קורל קר / ברונזה נייטרלי מאט


Riri Loves MAC Summer Lipstick (מהדורה מוגבלת) – שפתונים:
RiRi Woo – אדום קר מאט (מאט רטרו)
Riri Boy – לילך קר מאט (גרסת מאט רטרו של Up the Amp)
Heaux – מג'נטה קר מאט (מאט רטרו)


Riri Loves MAC Summer Lustre Drops (מהדורה מוגבלת) – טיפות שימר:
Barbados Girl – שימר ברונזה מוזהב בהיר


אגב, כמו שזה נראה מהתמונות, המוצרים הללו מגיעים באריזות השחורות הרגילות והמוכרות של מאק, כאשר ההבדל היחיד משאר המוצרים של החברה הוא החתימה של ריהאנה המוטבעת על הפריטים עצמם.

2 comments:

  1. I think its not fare, we cant buy in Israel. Sad

    השבמחק
    תשובות
    1. You're quite right, but I believe that at some point the entire collection (or at least most of it) will arrive to Israel

      מחק

LinkWithin

Related Posts with Thumbnails