יום שישי, 3 בינואר 2014

קירסטן דאנס – שגרירת היופי הראשונה אי-פעם של L’Oreal Professionnel

רק אתמול בישרתי לכם על מינויה של ג'יזל בונדשן לפנים החדשות של פנטן, וכעת אנחנו מתבשרים שהשחקנית קירסטן דאנס קיבלה תפקיד דומה אצל המתחרים – מותג מוצרי השיער המקצועי של לוריאל, L’Oreal Professionnel. אגב, היא גם הראשונה אי-פעם בתולדות המותג שמאכלסת את התפקיד הזה.האמת, שהתפקיד הזה תפור עליה בדיוק, בתור אחת שלא נרתעת משינויים קיצוניים בשיער שלה עבור כל מיני תפקידים שונים בסרטים. כבר ראינו אותה מחליפה צבעי שיער כמו גרביים, החל מנחושת עמוקה ועד לבלונד פלטינה – ממש כמו שהמותג אוהב להציג בכל אחד משבועות האופנה בהם הוא משתתף.

וזה מה שיש לקירסטן בת ה-31 לומר על התפקיד החדש שלה: "אני מרגישה מאד קרובה ל'לוריאל פרופסיונל'. המותג מחובר חזק לעולם האופנה ואני מעריצה את המחוייבות שלו לחדשנות, את העובדה שהוא כל הזמן יוצר שירותים ומוצרים מקצועיים חדשים כדי להשיג את הסגנונות הטרנדיים ביותר שקיימים. 'לוריאל פרופסיונל' דואג להסמיך מעצבי שיער כדי לשנות ולחשוף את היופי הקיים בכל אשה ברחבי העולם. זה גורם לי להיות גאה מאד על היותי חלק מהפרויקט המדהים הזה."

גם ב"לוריאל פרופסיונל" מבסוטים מאד מההתקשרות החדשה: "לקירסטן דאנס יש יופי ניצחי והיא אשה מודרנית, הקשורה באופן הדוק לעולם האופנה. יש לה אישיות חזקה והיא עושה את הבחירות האישיות שלה. המקצועיות הגדולה שלה והמחוייבות שלה למצויינות הופכים את קירסטן לאחת השחקניות המוכשרות ביותר שפגשנו. יש לה את התכונות המושלמות לגלם את הערכים החדשים של 'לוריאל פרופסיונל'."

תפקידה של דאנס כשגרירת היופי של המותג יגולם באמצעות הופעה במודעות פרסום של השקות מוצרים חדשים במהלך 2014. אגב, זו לא הפעם הראשונה שדאנס משמשת כ"פנים של" מותג כלשהו. היא כבר עשתה זאת בעבר עבור בתי האופנה Miu Miu ו- Band of Outsiders וגם של הבושם Mon Jasmin Noir מבית בולגרי.


תגובה 1:

LinkWithin

Related Posts with Thumbnails