יום ראשון, 1 במרץ 2015

Clinique Anti-Blemish Solutions Cleansing Gel

קליניק השיקה את Anti-Blemish Solutions Cleansing Gel - מוצר ניקוי חדש המתווסף לסדרת הטיפוח המצליחה של המותג Anti-Blemish Solutions.סדרת הטיפוח Clinique Anti-Blemish Solutions עוצבה כדי להשיג עור נקי עם פחות פגמים ויותר נקבוביות מכווצות, ובעיקר שיהיה פחות שומני ומגורה. ג'ל הניקוי החדש של המותג מצטרף לסדרת הניקוי של 3 השלבים הפופולרית שלו, הכוללת סבון פנים (Anti-Blemish Solutions Cleansing Foam), תחליב ההבהרה (Clarifying Lotion) וקרם הלחות (Clearing Moisturizer). הסדרה הנ"ל נחשבת כפתרון מהיר ויעיל לניקוי, פילינג ולחות ובעיקר מבטיחה טיפול נאות לפגמים בעור.

Anti-Blemish Solutions Cleansing Gel הינו ג'ל ניקוי עדין, שמבטיח גם הוא לנקות ולמנוע פגמים בעור. כמו כל תכשיר ניקוי רגיל, גם הוא מסיר מהעור לכלוך, חלב עודף וזיהומים שונים אחרים. הג'ל מבוסס על פורמולה עדינה המעניקה עור נקי ובהיר יותר, שגם מרגיעה את העור ומפחיתה אדמומיות וגירויים. בהדרגה העור הופך להיות חלק יותר ומרגיש הרבה יותר נוח – וזה מתייחס לכל סוגי העור, כולל גם הסוג הרגיש יותר.


לדברי החברה, השימוש האפקטיבי ביותר בג'ל הינו בשילוב Sonic Anti-Blemish Solutions Deep Cleansing Brush Head - ראש הניקוי החדש של מברשת הניקוי שהשיק המותג לאחרונה, שמיועד במיוחד לעור רגיש. מדובר במברשת ניקוי עדינה ויעילה העשויה מכ- 35,000 סיבים בעלי קצה מעוגל שמסירים את הלכלוך מהעור מבלי לגרות אותו.


אין תגובות:

הוסף רשומת תגובה

LinkWithin

Related Posts with Thumbnails