יום שישי, 1 בדצמבר 2017

MAC Viva Glam Sia Lipstick

מי שעוקב אחרי דף הפייסבוק של הבלוג, כבר יודע לפני כולם, שהזמרת סיה (Sia) תוביל את הקמפיין הקרוב של "ויוה גלאם" – הקרן שהקים המותג MAC לסיוע לנפגעי נגיף ה- AIDS/HIV ולבני משפחותיהם. כעת הזמן לחשוף את כל הפרטים בנושא!הידיעה על שיתוף הפעולה בין הזמרת למותג האיפור התפרסמה לראשונה בחשבון האינסטגרם של סיה, בדיוק יום לפני יום האיידס הבינלאומי, שחל היום – 01/12/17.בעקרון, הבחירה במי שנוהגת להסתיר את פניה באופן קבוע כדי לקדם מוצרי איפור, אולי עלולה להראות מוזרה מעט, אבל ת'כלס לא מדובר פה בדוגמנית רגילה. הזמרת והיוצרת האוסטרלית בעלת הקול המדהים, שנוהגת להסתתר תחת מעטה של פאה, כדי לשמור על אנונימיות, הסכימה לחשוף עבור MAC נתח קטן נוסף מפניה, לפחות כזה שיספיק כדי להציג את שפתון "ויוה גלאם" החדש.

השפתון VIVA GLAM Sia הינו בגוון אדום חם עם גימור מאט והוא מגיע באריזה שחורה עם שמה של סיה מוטבע עליו באדום. השפתון יהיה זמין לרכישה אונליין ובחנויות המותג החל מה-25 בינואר 2017.כזכור, סיה אינה הזמרת הראשונה שמשתפת פעולה עם MAC בקידום מוצרי "ויוה גלאם". לפניה עשו זאת גם אנדיאנה גרנדה, ריהאנה, סנדי לאופר, ניקי מינאז ומיילי סיירוס. קמפיין "ויוה גלאם" עלה לראשונה בשנת 1994, כאמור כדי לסייע לאנשים שנפגעו מהמגיפה העולמית. הפנים הראשונות של הקמפיין היה הדראג קווין המפורסם רופול (RuPaul). 20 שנה מאוחר יותר, המשימה שהציב לעצמו המותג איתנה מתמיד וזאת בזכות מוצרי "ויוה גלאם", ש-100% מההכנסות ממכירתם מועברות לטובת הקרן הנ"ל. עד כה הצליח המותג לגייס יותר מ-470 מיליון דולר למטרה הנעלה הזו.

אם גם אתם מעוניינים לתרום להגברת המודעות לנושא, MAC מזמינה אתכם להצטלם עם שפתיים מאופרות באחד משפתוני "ויוה גלאם" ולהעלות את התמונה היום, 01/12/17- יום האיידס העולמי, ברשתות החברתיות השונות. אל תשכחו לתייג גם את המותג (@MACcosmetics) ולהוסיף את ההאשטאגים הבאים: #MACCares, #VIVAGLAM ו- #WorldAIDSDay כדי להוות השראה עבור העוקבים שלכם ולצרף אותם למאבק במחלה.


אין תגובות:

הוסף רשומת תגובה

LinkWithin

Related Posts with Thumbnails