יום שלישי, 29 בספטמבר 2009

קליניק - Oil-Control Clearing Mask

בימים אלה מצטרף לסדרת המוצרים המצליחה של קליניק - Anti-Blemish Solution - תכשיר חדש: מסיכת חימר לצמצום ובקרת שומן לעור המועד לפגמים - Oil-Control Clearing Mask.


כידוע, סדרת מוצרי Clinique Anti-Blemish Solution מציגה פתרונות חכמים מרופאי העור המנחים של החברה בתחום טיפוח העור. כמותג המיועד לענות על צורכיהם של כל סוגי העור וכל סוגי בעיות העור, קליניק פיתחה מערכת מועילה של מוצרים, שיעזרו לנקות ולמנוע פגמי עור מבלי לייבש אות העור ולגרות אותו. מוצרי סדרה זו פועלים בצורה סינרגטית ומספקים בעדינות ארבעה יתרונות מכריעים לטיפול בפגמי עור: 1) הסרה 2) סיוע במניעת חיידקים 3) סיוע במניעת גירויים 4) סיוע בבקרת עודפי שומן.

המוצרים בסדרה מתאימים לכל סוגי העור בעלי הנטייה להתפרצות של פגמים בעור, אך יש לזכור כי הם אינם תרופתיים ובמקרים חמורים - רופא עור הוא הפתרון!

CLINIQUE Anti-blemish solutions Oil-Control Clearing Mask הינה מסיכה על בסיס חימר, המסייעת בצמצום ובקרה של שומן. היא מיועדת במיוחד לעור המועד לפגמים ומסייעת בשיפור מצב העור לאורך זמן, בשימוש שבועי קבוע. בנוסף, המסיכה מסייעת לעור להרגיש נקי יותר ולהיראות בהיר יותר. כמו כן, היא מועשרת ברכיבים נוגדי גירוי המסייעים בהרגעת הגירוי הקשור לפגמים ובשילוב של חומצה סליצלית וצטיל גלוקוזאמין הדואגים להסיר את תאי העור המתים העלולים לתרום לסתימת הנקבוביות.

המחיר: 105 ₪ ל-100 מ"ל.

להשיג בנקודות המכירה של קליניק ברשתות הסופר-פארם, ניו פארם, המשביר לצרכן, אפריל, בפרפומריות ובבתי המרקחת הנבחרים.

אין תגובות:

הוסף רשומת תגובה

LinkWithin

Related Posts with Thumbnails