יום ראשון, 6 בנובמבר 2011

עד פופ

שווה להיות פאנקיסט מזדקן: איגי פופ יהיה "הפנים" החדשות של פאקו רבאן. כן, אתם קוראים נכון!

iggy-paco

מכל השקות בשמי הסלב'ס בהם אנו נתקלים לאחרונה, תודו שזו המגניבה ביותר בה נתקלתם עד כה: איגי פופ, נבחר להיות "הפנים" של הבושם החדש מבית פאקו ראבן, אשר ישא את השם - Black XS L’Excès. הבושם, אשר הושק לראשונה בשנת 2005 וצפוי לצאת הפעם בשתי גרסאות – נשים וגברית, אמור לעלות על המדפים בצרפת כבר בחודש ינואר הקרוב. את הבקבוק יעטר הפעם תליון בצורת גולגולת, לחובבי ז'אנר הפאנק וסמליו.

sadaerrarqaqas

אז נכון שלא כולנו רוצים להריח כמו פאנקיסט מזדקן, אבל אין ספק שאיגי פופ הוא הרבה יותר מעבר לכך ומעריציו נשבעים שהוא ראוי להיקרא אייקון אופנה. הזמר והשחקן האמריקאי, אשר נולד לפני 64 שנים כג'יימס ניוול אוסטרברג ג'וניור, נחשב ל"סנדק הפאנק". את השם "איגי" הוא אימץ לעצמו מאוחר יותר, על שם להקת ה"איגואנות", בה היה חבר בתקופת התיכון. בשנת 1969 הוא הוציא את האלבום הראשון שלו בליווי להקת ה"סטוג'ס" שבראשה עמד. סגנונו הבועט והגס הפך אותו מייד לילד הרע של הרוק ולמבשר תנועת הפאנק אשר פרצה רק עשור לאחר מכן. במהלך הקריירה שלו הוא קיים מספר שיתופי פעולה פוריים עם הזמר דיוויד בואי, שאחד מהם הוליד את השיר המפורסם "צ'יינה גירל" בביצועו של בואי. אגב, ב-1992 הוא השתתף גם באחד משיריה של עפרה חזה ז"ל מתוך אלבומה הבינלאומי "קריה". בין לבין, היו לו גם כמה הופעות בתפקידי משנה בסרטי קולנוע שונים.

כעת, כאמור, הוא מככב בקמפיין לבושם החדש, שיכלול מודעות פרסום בעיתונים ופרסומות בטלוויזיה ובבתי הקולנוע. את הקמפיין צילם ג'ונאס אקרלונד, צלם פרסומות ידוע, ואיגי עצמו אשר הולבש במכנסי פאייטים מוזהבים מבית המעצב עצמו, הרגיש נוח מאד על הסט. ברזומה של  איגי ניתן למצוא עוד שיתופי פעולה עם מותגי אופנה, ביניהם ורסאצ'ה, קמפיין עבור ג'ון וארווטוס ולאחרונה גם שיתוף פעולה עם בית הכלבו היוקרתי "ברני'ס". בראיון שהעניק לעיתון ה"טלגרף" בקיץ 2010 הוא אף אמר: "אני נוהג לעקוב אחרי האופנה. שלוש או ארבע פעמים בשנה אני עובר על כל המגזינים ובאתרים ברשת ואז אומר לעצמי: 'או.קיי. זה מה שאלכסנדר מק'ווין חשב לעצמו על זה', או 'מה קורה עם המעצב הדי סלימאן?' או 'או.קיי. זה הבחור שעושה את כל החרא הנוצץ הזה בבלמיין' אני יודע על כל הדברים האלה..."

אין ספק שהקמפיין הנ"ל מביא עימו שינוי מרענן, כך שאנו פונים מכאן לעולם האופנה והיופי בדרישה: תנו לנו עוד איגי פופ, בבקשה, ופחות כוכבות פופ, אם אפשר.

* הפוסט נכתב במקור עבור האתר Bbeauty 

אין תגובות:

הוסף רשומת תגובה

LinkWithin

Related Posts with Thumbnails