יום שלישי, 18 בספטמבר 2012

נערת COVERGIRL החדשה

נבחרת שגרירות היופי של מותג האיפור "קאבר גירל" כוללת ללא ספק שמות מפוצצים כמו טיילור סוויפט, דרו ברימור, סופיה ורגארה, אלן ד'ג'נרס, קווין לטיפה ועוד. לרשימה הזו מצטרפת שגרירת יופי חדשה, שאולי לא כל-כך מוכרת ממסכי הקולנוע או מהופעות על הבמה, אבל היא בהחלט מעוררת השראה – בין אם היא תשנה את שגרת האיפור שלכן או אפילו סתם תגרום לכן לחייך...


אם אתן מאלו שמשוטטות הרבה ברשת, אני מניחה שבוודאי כבר יצא לכן להכיר את טליה קסטלנו – הנערה המקסימה בת ה-13, שמגיל 7 בערך נלחמת בשני סוגי סרטן אגרסיביים, ומאד-מאד אוהבת להתאפר וגם להראות איך באמצעות סרטונים שהיא נוהגת להעלות לערוץ היוטיוב שלה. בזכות האופטימיות המדהימה והחן הרב שלה, הצליחה קסטלנו לכבוש מיליוני מעריצים ברחבי העולם כמו גם את האנשים שמאחורי המותג "קאבר גירל".

ביום חמישי האחרון, הוזמנה קסטלנו להתארח בתוכניתה של אלן ד'ג'נרס, אחת משגרירות היופי של המותג, שם היא התבשרה על-ידי ד'ג'נרס ש"קאבר גירל" בחרו להעניק לה את התואר "שגרירה של כבוד" מטעמם:


בנוסף, העניקו אנשי "קאבר גירל" לטליה שולחן איפור מפואר, מלא בכל טוב ממוצרי המותג, וגם שיק ע"ס 20,000 דולר. בהחלט מגיע לה! כל-כך קטנה, כל-כך הרבה אופטימיות וכל-כך מעוררת השראה.

ואני אומרת - רק בריאות לכולם, אמן!

2 comments:

  1. מכניס לפרופרציות! אילו עשו זאת שלא לפני המצלמות היה מוערך באמת...

    השבמחק
  2. ילדה מדהימה בהחלט!! הרבה בריאות

    השבמחק

LinkWithin

Related Posts with Thumbnails