יום שבת, 22 בדצמבר 2012

LANCOME בונה על הצלחת ה-Visionnaire עם השקת דואו-מייקאפ חדש

אחרי ההצלחה המסחררת שנחל סרום האנטי-אייג'ינג Visionnaire של המותג, תשיק לנקום בחודש הקרוב מייקאפ חדש בשם Teint Visionnaire, המבוסס על הפורמולה המשובחת של הסרום.המייקאפ החדש מתואר כמוצר האיפור ההיי-טקי הראשון הדוחף את הרעיון של "עור מושלם" לרמה חדשה: הוא מכיל מתקן גוון ברמת כיסוי גבוהה ומועשר בויטמין CG (הידוע בתכונות ההבהרה שלו) ובמולקולת ה- LR2412, המצויה בסרום המקורי ואמורה להפעיל את מנגנוני ההגנה והריפוי של העור. התוצאה – כיסוי מושלם עם גימור טבעי ותועלות טיפוח הנשמרות לאורך זמן.

מדובר למעשה במוצר המהווה שניים: קורקטור (מתקן גוון) המצוי בתא בתוך המכסה על המוצר ומייקאפ נוזלי שמצוי בתוך הבקבוק עצמו. את הקורקטור יש להניח רק בכל אותם האזורים בפנים הזקוקים לתיקון כמו למשל כתמי פיגמנטציה, עיגולים שחורים סביב העיניים, אדמומיות וכיוצ"ב, ולאחר מכן מניחים את המייקאפ הנוזלי על כל שטח הפנים.


המרקם של המייקאפ מתואר כקליל ודק והוא מעניק לעור מראה אחיד מבלי להדגיש נקבוביות, קמטים או קמטוטים. לדברי החברה, מלבד המראה שהמייקאפ מעניק לעור הוא גם משפר אותו בטווח הארוך. לטענתם, בבדיקות קליניות שנעשו, לאחר ארבעה שבועות של שימוש במוצר נצפתה הפחתה של 10% בקמטים, מראה הכתמים הצטמצם ב- 17% והנקבוביות ב- 8%. לאחר שמונה שבועות התוצאות אף כמעט הכפילו את עצמן (22%-, 29%- ו- 17%- בהתאמה)!

אגב, המייקאפ יוצע בטווח של 18 גוונים שונים, כך שהוא יתאים לכל גווני העור הקיימים בשוק.

ה-Teint Visionnaire יושק, כאמור, במהלך החודש הקרוב באירופה ובארה"ב ומאוחר יותר, בספטמבר, הוא יגיע גם לאסיה.

תגובה 1:

LinkWithin

Related Posts with Thumbnails