יום שישי, 18 בינואר 2013

פרסי המצויינות של מגזין "מארי קלייר" לשנת 2013

זה כבר 27 שנה שמעניק המגזין המפורסם "מארי קלייר" פרסי מצויינות למוצרי יופי שונים, המובילים בתחומם, כאשר "חדשנות" היוותה הפעם את הקריטריון המרכזי השנה. המוצרים הזוכים נבחרו, פה אחד, באמצעות ועדה שהורכבה מ-19 עיתונאים בינלאומיים.


מי שהובילה השנה את רשימת הזכיות היא קבוצת מותגי "לוריאל" שקטפה לא מעט מהפרסים, בין השאר עבור המוצרים הבאים:

Yeux Light-Pearl eye serum – סרום העיניים מסדרת ג'ניפיק המוצלחת של LANCOME שאף היא זכתה מספר פעמים בשנים האחרונות בפרס המצויינות.


Revitalift Laser X3 – סדרת הטיפוח החדשה של לוריאל, שמושקת בימים אלו בישראל.


La Roche-Posay Redermic – סדרת האנטי-אייג'ינג של מותג הדרמו-קוסמטיקה "לה רוש פוזה".


Maestro Fusion – המייקאפ החדש של ג'ורג'יו ארמני.


פרס מיוחד הוענק למותג איב סאן לורן על סדרת הטיפוח Forever Youth Liberator Facial, המייקאפ Touche Éclat Liquid Foundation וסדרת השפתונים Rouge Pur Couture Vernis À Lèvres.


פרסים נוספים הוענקו לקרם האנטי-אייג'ינג המצויין של אסתי לאודר - Revitalizing Supreme Global Anti-aging Cream, בעוד שפרס המרקם הוענק לקרם הלחות של "לה מר" - Crème Soyeuse de la Mer. כמו כן, המייקאפ החדש של דיור - Dior Nude, זכה לציון לשבח.
  

2 comments:

  1. איזה כיף לדעת שלפחות את מחציתם דגמתי ואהבתי והאחרים בוויש ליסט (מלבד לה מר - בשל מחירו)
    לי/למרי קלייר - יש טעם טוב :)

    השבמחק
  2. המוצרים של לה מר מוחצים בשנייה את כל המתמודדים בלי בכלל למצמץ אפילו אין להם מתחרים בכלל משאירים אבק כוכבים לכל השאר אז מי שעושה לעצמה את הטובה הזו לא תצטער עלייה בחיים מוצר של לה מר לא יקר בהרבה בכלל משאר המוצרים שרשומים פו ההשקעה היא ארוכת טווח והתוצאה היא עוצרת נשימה

    השבמחק

LinkWithin

Related Posts with Thumbnails