יום שלישי, 23 ביולי 2013

Chanel Superstition Collection (סתיו 2013)

בשאנל לא מבזבזים זמן וכבר בימים אלו הם משיקים (בחו"ל) את קולקציית הסתיו שלהם, הנושאת את השם המסקרן  Superstition ("אמונה תפלה"). לדברי החברה, ההשראה לקולקציה מגיעה מקמעות למזל ועושר שגבריאל שאנל אהבה כל-כך.


במסגרת הקולקציה מושקת סדרה חדשה של סמקים קרמיים בשם Le Blush Creme de Chanel, הכוללת 6 גוונים מקסימים וטבעיים. הסמקים מבוססים על נוסחה היברידית של קרם-אבקה המציעה עמידות לטוווח ארוך, גימור סאטני ותחושת נוחות על העור. את הסמקים ניתן להניח באמצעות האצבעות או עם מברשת, הכל בהתאם לאפקט בו מעוניינים.


שמות הגוונים המוצעים בסדרה הינם:
-
61 Destiny – בז' מוזהב
-
62 Présage - משמש (מהדורה מוגבלת)
-
63 Révélation – ורוד רך שימרי
-
64 Inspiration – ורוד כחלחל רך
-
65 Affinité – ורוד כחלחל
-
66 Fantastic - בורגונדי (מהדורה מוגבלת)

עוד בקולקציה:

Chanel Les 4 Ombres Quadra Eye Shadow – רביעיית צלליות בגוון 443 Mystere, הכוללת 3 צלליות בגווני חאקי לצד צללית בהירה בגוון וניל להארת עצם הגבה. הצלליות ניתנות להנחה באופן "יבש" למראה עדין או "רטוב" לתוצאה אינטנסיבית יותר.


Chanel Ombre Essentielle Soft Touch Eyeshadow – צללית בודדת המוצעת בשני גוונים שונים: Hasard – לבנדר מאט ו- Gri-Gri טאופ מטאלי (מהדורה מוגבלת). הצלליות הינן עמידות לטווח ארוך (ועמידות במים) וגם שתיהן ניתנות לשימוש יבש או רטוב.


Chanel Le Volume De Chanel Mascara – מסקרה מעבה בגוון Khaki Bronze – חאקי עם נגיעות ברונזה (מהדורה מוגבלת).

Chanel Stylo Yeux Waterproof Long-Lasting Eyeliner – עפרון עיניים עמיד בגוון Khaki Precieux – חאקי עם ברק ברונזה.


Chanel Rouge Coco Hydrating Creme Lip Colour – השפתון הקרמי המפורסם של שאנל, המבוסס על פורמולה לחותית מוצע בשני גוונים: Icone – בז' מוזהב, Mystique – משמש. שני הגוונים, למעשה, נמצאים בליין הקבוע של המותג.


Chanel Rouge Coco Shine Hydrating Sheer Lipshine – שפתון לחותי עם גוון שקפקף, המוצע בארבעה גוונים במהדורה מוגבלת: Secret – ורוד שימרי, Instinct – ורוד כחלחל רך, Rendez-Vous – ורוד כחלחל עז ו-Esprit – בורגונדי.


וכמובן, שום קולקציה של שאנל לא תהיה מושלמת ללא הלקים המדהימים של המותג- Chanel Le Vernis! קולקציה זו כוללת שלושה גוונים חדשים: Alchimie – חאקי מוזהב (מהדורה מוגבלת), Elixir – אדום ו-Mysterious – חאקי כהה.
תגובה 1:

  1. קולקציה חמימה ולבישה. הסבקים דורשים בדיקה כי קרם זה לא תמיד מושלם. תארזי לי גם את השמלה והג'קט בבקשה.

    השבמחק

LinkWithin

Related Posts with Thumbnails