יום שבת, 13 ביוני 2015

Clinique Sculptwear Collection

מותג היופי קליניק משיק ליין טיפוח חדש בשם Sculptwear, שמתואר כ"כושר גופני לפנים" וכולל 3 מוצרים בסה"כ: סרום לפנים ולצוואר, מסכה ומברשת עיסוי חדשה.לדברי החברה, לקח לצוות המחקר והפיתוח שלו כמעט עשר שנים כדי לייצר את ליין הטיפוח הנ"ל, שמטרתו ריענון והצערת העור. החוקרים חקרו ובדקו מה הן העקרונות הבסיסיים של המורפולוגיה האנושית, במיוחד בכל מה שקשור להרכב הרקמות והגוף שלנו, כדי ליצור את המוצרים החדשניים הללו, שפועלים לא רק על פני שטח העור אלא גם ברקמות העמוקות יותר.

כאמור, הסדרה כוללת 3 מוצרים:

Lift and Contour Serum for Face and Neck - סרום לפנים ולצוואר המיועד לספק אפקט הידוק מיידי לכל סוגי העור. הסרום מבטיח למצק ולפסל את קווי המיתאר של הלחיים למראה מוגדר יותר, תוך הפחתה של קווים וקמטוטים. פורמולת הסרום מבוססת על טכנולוגיית PolySculpt (פטנט רשום של קליניק), הטוענת ל- 40% הרמה נראית לעין לאורך קו הלסת בתוך 8 שבועות בלבד! רשימת החומרים הפעילים של המוצר כוללת, בין השאר, תמציות זרעי שקדים מתוקים, אצה אדומה וזרעי סויה וכן חומצה ליזופוספטידית. קומפלקס של גלוקוזאמין ותמציות במבוק ואפונה נוסף אף הוא לפורמולה על-מנת להגביר את הייצור הטבעי של החומצה ההיאלורונית, הקולגן והאלסטין בתאי העור.


Contouring Massage Cream Mask – מסכה עשירה, המיועדת להרים ולמצק את העור על-ידי הגברת ייצור הקולגן הטבעי. פורמולת המסכה מכילה רכיבי מיצוק והצערה כגון גלוקוזאמין, תמציות אפונה ובקבוק, חלבון מי גבינה, תמצית מיקרו אלגה לחיזוק הקולגן ותמציות של קריתמון ימי, חמניות, מלפפון, שעורה וזרעי שקדים מתוקים.


המסכה מיועדת לשימוש עם Sonic System Massage Treatment Applicator - מברשת עיסוי חדשה (בתמונה הראשית למעלה). את המסכה יש להניח על הפנים למשך 5-10 דקות לפני שמסירים אותה בעדינות ומעסים את השאריות לתוך העור. בדרך זו, המוצר ממצק את העור, מפחית קווים וקמטוטים ומעשיר אותו בלחות.

שלושת המוצרים החדשים בסדרה יעלו על המדפים ברחבי העולם החל מאוקטובר 2015.


אין תגובות:

הוסף רשומת תגובה

LinkWithin

Related Posts with Thumbnails