יום שלישי, 16 ביוני 2015

ESTÉE LAUDER Pure Color Envy Liquid Lip Potion

מותג היופי אסתי לאודר ישיק בקרוב את Pure Color Envy Liquid Lip Potion – סדרה חדשה של שפתונים נוזליים.לדברי החברה, פורמולת השפתונים קלילה ומבטיחה פיגמנט רווי על השפתיים יחד עם עוד כמה יתרונות טיפוח, הזנה והרגעה לשפתיים. השפתונים מעשירים את השפתיים בלחות הודות לשילוב ייחודי של שמני אבוקדו, חוחובה וחמניות. בנוסף, מבטיחה הפורמולה לחות ארוכת טווח בזכות קומפלקס נועל לחות המצוי בתוכה וכן חומצה היאלורונית.

השפתונים הנוזליים החדשים של אסתי לאודר עוצבו כך שיגבירו את הלחות של השפתיים ויהיו עמידים למשך לא פחות מ- 8 שעות. זה כולל גם ניחוח מרומם נפש של דומדמניות אדומות, מנדרינה ופריחת תפוח.

הסדרה כוללת 16 גוונים, כאשר כל אחד מהם מאופיין בטכנולוגיית Advanced True Vision, המבטיחה לספק פיגמנטים בעלי מבנה נוזלי מרוכז של צבע, הגדרה ונפח לשפתיים. הגוונים מחולקים לארבע קבוצות הרמוניות:

ניוד וחומים:
·         Naked Ambition
·         Extreme Nude
·         Bitter Sweet

קורלים ואדומים:
·         Fierce Beauty
·         Cold Fire
·         Lethal Red
·         Strange Bloom

ורודים ואדמדמים:
·         Not So Innocent
·         Pierced Petal
·         Wicked Sweet
·         Naughty Naïve
·         Quiet Riot

סגולים ושזיפיים:
·         Vague Obsession
·         Fragile Ego
·         True Liar
·         Savage Garden

השפתונים מצויידים באפליקטור מעוקל, המאפשר מריחה נוחה ומדוייקת על השפתיים. כמו כן, השפתונים מגיעים באריזה הכחולה המוכרת של סדרת Pure Color Envy אבל עם חלון שקוף, המאפשר לראות את גוון השפתון שבפנים.


סדרת השפתונים Estée Lauder Liquid Lip Potion אמורה לעלות על המדפים ברחבי העולם במהלך אוגוסט 2015.  לפי שעה, אין לי תמונות של כל השפתונים בסדרה מלבד האחת שצרפתי למעלה. ברגע שאשיג תמונות נוספות, אעדכן את הפוסט.

אגב, ה"פנים" של הסדרה הם של שגרירת היופי של המותג, קנדל ג'אנר.אין תגובות:

הוסף רשומת תגובה

LinkWithin

Related Posts with Thumbnails