יום ראשון, 28 בפברואר 2016

CLINIQUE Super City Block BB Cushion Compact SPF50

בית קליניק מצטרף גם הוא לטרנד כריות המייקאפ, אבל בתור מותג שמפורסם בחידושים המשנים את כללי המשחק, הוא לוקח את העניין צעד אחד קדימה ומציג את Clinique Super City Block BB Cushion Compact SPF50, שלא רק מספק כיסוי לחותי קליל אלא גם מגן על העור מפני זיהום סביבתי ומנזקי קרינת UVA/UVB.בדרך זו, מאחד המותג שתי מגמות טיפוח עיקריות: קוסמטיקה אנטי-זיהומית ומייקאפ בכרית (קושן). המוצר החדש מצטרף, למעשה, לסדרת City Block של המותג, הכוללת כבר שני מוצרים נטולי שומן להגנה יומיומית על עור הפנים City Block™ Sheer Oil-Free Daily Face Protector Broad Spectrum SPF 25 ו- Super City Block™ Oil-Free Daily Face Protector Broad Spectrum SPF 40.

המייקאפ קושיין החדש של קליניק הוא בעצם סוג של BB קרם שהפורמולה שלו דוללה לטקסטורה מיימית. נוזל המייקאפ ספוג בספוג המאוחסן באריזה קומפקטית עגולה, אליה מצורפת ספוגית אנטיבקטריאלית להנחת המייקאפ. הפורמולה הקלילה מבטיחה להעניק כיסוי מושלם עם גימור מאט טבעי למראה. כאמור, המוצר מעניק בנוסף לחות עשירה לעור לצד הגנה מקיפה מקרינת UVB ו- UVA. הפורמולה עשירה ברכיבים נוגדי חימצון והיא יוצרת מחיצה גמישה על פני העור, המיועדת להגן עליה גם מפגעי הסביבה.

Clinique Super City Block BB Cushion Compact SPF50 צפוי לעלות על המדפים ברחבי העולם לקראת סוף מרץ 2016 והוא יהיה זמין ב-8 גוונים שונים.


אין תגובות:

הוסף רשומת תגובה

LinkWithin

Related Posts with Thumbnails