יום ראשון, 28 בפברואר 2016

Oxygeneo - סטנדרט חדש בטיפולים קוסמטיים

Oxygeneo - פיתוח ישראלי חדשני ופטנט עולמי רשום, הוא הבשורה העדכנית ביותר: טיפול אנטי-אייג'ינג והבהרת כתמים בפנים המבוסס על שילוב של קפסולות וג'ל, עם תוצאות מבטיחות לאורך זמן. הטיפול הושק בהצלחה בארה"ב וקנדה ועתה הוא מושק גם בישראל באמצעות חברת DND טכנולוגיות.טיפול ה-Oxygeneo משלב 3 טכנולוגיות יעילות, בטוחות ומוכחות קלינית:

- קילוף עדין (פילינג) וניקוי השכבה החיצונית של העור מתאים מתים;
- העשרת איזור הטיפול בחמצן טבעי מבפנים;
- ספיגת הרכיבים הפעילים שבג'ל והקפסולה באחת משתי האופציות: הבהרה או אנטי אייג'ינג.


מדובר בטכנולוגיה ראשונה מסוגה בעולם, המיועדת להאיץ את איכות הספיגה וההחדרה של רכיבים פעילים מזינים לעור. זו השיטה היחידה הגורמת להגברת זרימת החמצן מבפנים בצורה טבעית באמצעות "אפקט בוהר". כאשר הקפסולה והג'ל המכיל רכיבים פעילים טבעיים באים במגע האחת עם השני, מתקבלת תסיסה מיוחדת על פני העור המעודדת תגובה מיידית באיזור הטיפול: ריכוז החמצן עולה, זרימת הדם מוגברת וחילוף החומרים מואץ. שילוב פעולות אלו מביא לספיגה אופטימלית של הרכיבים הפעילים.


כאמור, טיפול ה-Oxygeneo מאפשר שתי אופציות טיפוליות:

קפסולה + ג'ל להבהרת כתמים (NeoBright): להבהרת העור ולהשגת עור קורן ומרקם אחיד. בין המרכיבים: חומצה אזלאית הפועלת לצמצום פעילות תאים המייצרים פיגמנט, רטינול- המגדיל את ייצור הקולגן ותאי העור ונועד לטשטש כתמים, כהויות ולאחד את גוון העור. כמו כן, מכיל חומצת קוז'יק המעכבת את ייצור המלנין.

קפסולה + ג'ל לטיפול אנטי אייג'ינג (NeoRevive): להחייאת העור ומניעת הזדקנות. מכילים חומצה הילארונית להפחתת הקמטים, להגברת הלחות והגמישות בעור. פפטידים, שברי חלבון לחיזוק העור ויכולתו לאגור נוזלים, במטרה לחדש את רקמות העור הראשונות ולהעניק מראה צעיר וחיוני. עוד בקפסולה גם רטינול (נגזרת של ויטמין A) לחידוש הקולגן בעור.

פלטפורמת המכשיר Geneo+ כוללת גם טיפולי השלמה מתקדמים: TriPollar RF- למיצוק העור, הסרת קמטוטים ועידוד ייצור קולגן בעור, ו- Ultrasound- לחידוש העור ולהחדרת חומרים פעילים. שילוב ה- OxyGeneo יחד עם שתי טכנולוגיות אלו מצליח להעניק למטופל טיפול ייחודי הן בשכבת העור העמוקה (דרמיס) והן בשכבה השטחית (אפידרמיס). הטיפול קצר, יעיל ובעל אפקט מתמשך, כאשר כבר מהטיפול הראשון ניכר שיפור במראה, בגמישות ובמגע העור (אידיאלי לפני אירוע). המראה המתקבל הינו זוהר וקורן יותר ומיצוק העור ומראהו הצעיר נשמר לאורך זמן.חשוב לציין, כי המכשיר, שפותח ע"י חברת פולוג'ן הישראלית, הינו באישור ה-FDA, ה-CE ומשרד הבריאות הישראלי והוא משווק בישראל על ידי חברת "DND טכנולוגיות", המתמחה ביבוא ושיווק מוצרים ומכשור בתחום האסתטיקה הרפואית.

לפרטים נוספים, ניתן לבקר באתר החברה או בדף הפייסבוק שלה.


אין תגובות:

הוסף רשומת תגובה

LinkWithin

Related Posts with Thumbnails