יום חמישי, 14 ביולי 2016

ESTÉE LAUDER Advanced Night Repair Intensive Recovery Ampoules

בית אסתי לאודר מציג את התוספת האחרונה לסדרת Advanced Night Repair המהוללת שלו. כמו שאר המוצרים בסדרה, גם ה- Intensive Recovery Ampoules מבטיח להפוך את העור שלנו לחלק וזוהר יותר וגם להעניק לו מראה צעיר יותר. האמפולות החדשות נועדו, למעשה, להמריץ את יכולת ההתחדשות הלילית הטבעית של התאים בעור ולהעיר אותנו עם עור רענן ויפה יותר.האמפולות החדשות בסדרת ANR מופעלות על-ידי טכנולוגיה חדשה, רשומה כפטנט, בשם ChronoluxAlTechnology, אשר כאמור מיועדת לספק לעור תיקון מתמשך ואופטימלי במשך שעות הלילה. הפורמולה משלבת בתוכה טכנולוגיית Chronolux- האחראית על הפעלת המנגנון העצמי של שיקום העור לשיפור תיקון התאים ולהגנה עליהם, יחד עם Alky Guanine Transferase (AGT)- האחראי על תיקון נזקים נראים לעין, שנגרמו ע"י גורמים סביבתיים ואורח-חיים לחוץ.

כפי שמסבירים במותג, ה- ANR Intensive Recover Ampoules עוצבו במיוחד כדי לסייע בחידוש עור עמום ועייף. העור סובל מתופעות כמו חוסר שינה, זיהומים סביבתיים, מזג אוויר קיצוני, אורח חיים לחוץ וכו' ומגיב לכך באמצעות אדמומיות ויובש. כל אחת מהאמפולות הקטנות בגוון הענברי מכילה מינון מדוייק של שמן טיפולי, המסייע להפחית גירויים נראים לעין ולחדש את מראה העור. הפורמולה המזינה מסייעת לעור להרגיש ניחוח ורגוע בבוקר שלמחרת, כמו גם לחזק את מחסום ההגנה שלו.


אמפולות השיחזור של אסתי לאודר מטפלות בכל שלושת השלבים הידועים של עור מגורה: בשלב ההתחלתי בו העור פתוח להתקפות; בשלב ההתגברות, כאשר הגירוי מתגבר ועולה הסיכון להזדקנות מוקדמת; ושלב הרזולוציה כאשר העור משיב להפחתת גירויים ומפתח חוסן כנגדם.

האמפולות מיועדות לשימוש בכל לילה, אחרי השימוש בסרום מאותו הסדרה ולפני מריחת קרם הלחות (אגב, כל אריזה מכילה 60 אמפולות).

ANR Intensive Recover Ampoules של אסתי לאודר כבר זמינות בימים אלו בארה"ב. לאזורינו הם יגיעו בוודאי בשלב מאוחר יותר.

אין תגובות:

הוסף רשומת תגובה

LinkWithin

Related Posts with Thumbnails