יום שישי, 8 ביולי 2016

GOLDNAILS שמן הזנה לציפורניים

מותג אומנות הציפורניים GOLDNAILS, שנוסד על-ידי אמנית הציפורניים הכה-מוכשרת גולדי פורמן, משיק שמן הזנה חדש, בעל פורמולה מהפכנית המיועדת לטפח ולהזין את הציפורניים.
ציפורניים פגומות וסדוקות הן לרוב תולדה של עור יבש בבסיס הציפורן ומסביב לה (קוטיקולה). בעונת הקיץ, תנאי החום והלחות, קרינת השמש החזקה והטבילה במים המלוחים בים והכלור שבבריכה עלולים להחמיר את המצב.

שמן ההזנה החדש מבית GOLDNAILS מכיל רכיבי הזנה וטיפוח אורגניים וצמחיים ייחודיים, התורמים לתיקון עור פגום וסדוק ושומרים על גמישותו ורכותו וגם מגינים עליו. קומפלקס הרכיבים כולל שמן עץ התה המוני זיהומים ופטריות, שמן חוחובה העשיר בחלבונים המטפחים ומזינים את העור, שמן זרעי ענבים נוגד חמצון, ויטמין E התורם לחיזוק הציפורן והעור שמסביב ושמן וניל המקנה לו ריח עדין ומלטף. אגב, למרות שמדובר בשמן, הפורמולה נספגת במהירות בעור, מבלי להותיר הרגשת שמנוניות.


שמן ההזנה מגיע באריזת פטנט בצורת עט, שבקצהו מברשת המאפשרת למרוח את החומר בקלות על הציפורן והעור שמסביב לה. יש לסובב את הפקק התחתון של ה"עט" עד להוצאת השמן על המברשת. צורת אריזה זו של המוצר מאפשרת אף לשאת אותה לכל מקום בנוחות ובבטחה בתוך התיק.

את השמן שנמרח על הציפורן והעור שמסביב לה יש לעסות בתנועות עדינות עד לספיגתו המלאה בעור. אגב, הזמן המומלץ ביותר לעשות זאת הינו בכל לילה כדי לשמור על ציפורניים מטופחות ומוזנות ולמנוע מהן להתייבש ולהתפצל. שימוש במוצר באופן קבוע יחליק את הקוטיקולה וישמור על בריאות הציפורן. הכי חשוב לשמור על התמדה ועקביות!

את שמן ההזנה של GOLDNAILS ניתן להשיג בחנות האונליין של המותג תמורת סך של 42 ₪ (תכולה: 3 מ"ל).


אין תגובות:

הוסף רשומת תגובה

LinkWithin

Related Posts with Thumbnails