יום רביעי, 23 בנובמבר 2016

קיילי קוסמטיקס מואשמים בחיקוי

בדרך כלל, מוצרי Kylie Cosmetics הם מושא לחיקוי וכזכור, יש גם כאלו שנוהגים לזייף אותם. אבל הפעם, המותג עצמו מואשם בחיקוי: הכל החל אחרי שהמותג פרסם בחשבון האינסטגרם שלו תמונה של אשה עם אצבעות זהב ושפתון אדום כהה ומייד עורר ויכוח סוער על-גבי המדיה החברתית.אמנית איפור מלוס אנג'לס האשימה את קיילי ג'אנר בטקטיקות חיקוי בקמפיין של "קיילי קוסמטיקס" עבור קולקציית החגים. ולדה האגרטי (Vlada Haggerty) טענה, כי פוסט שהעלתה קג'אנר לחשבון האינסטגרם שלה, לקידום צללית קרם בגוון זהב צהוב והקיטים לשפתיים שלה הוא למעשה חיקוי של צילום שהיא בעצמה העלתה כמה חודשים קודם לכן.

האגרטי פרסמה בחשבון האינסטגרם שלה פוסט עם אותו אימג' שצולם לפני כמה חודשים כשלצידו האימג' המועתק על-ידי ג'אנר. שני הצילומים כוללים תקריב של אשה כשידיה מכסים את העיניים והאצבעות מרוחות בצללית מוזהבת. לאשה בשני התצלומים יש שפתון כהה על השפתיים, כאשר הפה שלה מעט פתוח.

האגרטי כתבה: "באמת @kyliecosmetics? לא קיבלתם מספיק "השראה" ממני כבר? משמאל זוהי עבודה ש-@juliakuzmenko, @brittrafuson ואני צילמנו לפני כמה חודשים, ומימין זה הקמפיין החדש של @kyliecosmetics."

הפוסט קיבל יותר מ-28 אלף לייקים וכמעט 6,000 תגובות שתומכות בשני הצדדים. ג'אנר עצמה לא הגיבה להאגרטי על-גבי האינסטגרם, אבל היא המשיכה לפרסם אימג'ים נוספים אחרים לקידום קולקציית החגים שלה, שהושקה ממש השבוע.

אגב, זוהי הפעם השניה שלהאגרטי יש טענות כלפי בחירת האימג'ים של ג'אנר. ב-2015 האגרטי יצרה קשר עם "קיילי קוסמטיקס" דרך האינסטגרם, אחרי שעבודת אמנות שלה שותפה בחשבון האינסטגרם של המותג ללא ציון קרדיט. לבסוף, הפוסט נערך כשבתאור שלו נכתב באופן סתמי ביותר: “inspo @vladamua #lipkitbykylie”, אבל לטענת האגרטי עדיין משתמע מכך, כי האימג' כביכול שייך למותג וההאשטאג אף רומז על כך.

אין תגובות:

הוסף רשומת תגובה

LinkWithin

Related Posts with Thumbnails