יום שלישי, 1 בנובמבר 2016

Yves Saint Laurent Spring 2017 (הצצה ראשונה)

גשם זלעפות בחוץ, אבל אני כבר מייחלת שיגיע לכאן האביב, או לפחות קולקציית האיפור שישיק מותג היופי "איב סאן לורן" לעונה זו. אני בטוחה, שתסכימו איתי אחרי שתציצו בתמונות המוצרים הראשונות ששוחררו מטעמו...כפי שניתן לראות בתמונות שלהלן, המוצרים בקולקציה מגיעים באריזות מעוצבות בהשראת אמנות הרחוב וסטייל שנות השמונים, עם צבעי ניאון לשפתיים, הלחיים והעיניים. בין המוצרים באוסף ניתן למצוא את ה- Couture Palette המסורתית, המשלבת חמש צלליות בגוונים אינטנסיביים, וסומק - שניהם מוגשים באריזות בגווני שחור ולבן, עם כיתובים על רקע פסי ניאון, המזכירים פוסטרים קרועים על-גבי קירות ברחבי העיר. אגב, הכיתוב המופיע על גבי פלטת הצלליות הינו: “Keep an Eye on Me”, וזה שעל הסומק: “I have a Blush on You”.

הקולקציה כוללת בנוסף את YSL Baby Doll Kiss & Blush duos, שמוצעים כעת בפורמט מיני-סטיק נוח. מדובר במוצר דו-גווני לשפתיים וללחיים, המבוסס על פורמולה היברידית המשלבת בין שפתון לסומק קרמי. כל אחד מהגוונים ניתן לשימוש בפני עצמו או בשילוב עם הצמד שלו ליצירת מראה בסגנון "אומברה" על השפתיים או ליצירת לחיים מפוסלות. המוצר מוצע בששה שילובי גוונים שונים לבחירה, החל מניודים נייטרליים, דרך קורלים-אדומים ועד לבורגונדי עמוק ופטל עשיר.


כמו כן, באוסף ניתן למצוא גם עפרון עיניים, ארבעה גוונים של שפתונים בסדרת YSL Rouge Volupté Lipstick, שלושה לקים בגוונים: 82 Asphalt Grey (אפור), 81 Vandal Orange (כתום) ו- 80 Blanc Arty (לבן) ועוד.הקולקציה צפויה לעלות על המדפים ברחבי העולם החל מינואר 2017. כאמור, מדובר כרגע בהצצה ראשונה בפריטים הכלולים בה. ברגע שיהיה לי את הפירוט המלא, אדאג לעדכן אתכם.


אין תגובות:

הוסף רשומת תגובה

LinkWithin

Related Posts with Thumbnails