יום ראשון, 20 בנובמבר 2016

Too Faced Chocolate Chip Eyeshadow Palettes

ג'רוד בלדינו (Jerrod Blandino), המייסד והשותף הקריאטיבי הראשי של "Too Faced" העניק לעולם הצצה ראשונית ל- Eyeshadow Palettes Chocolate Chip - שתי פלטות עיניים חדשות, שחורה ולבנה, בסדרת "פלטות השוקולד" של המותג. לפני שאתן מלקקות את השפתיים, כדאי שתדעו ששתי הפלטות החדשות יושקו לכבוד "יום שישי השחור" ולפי שעה, הן תהיינה זמינות רק באתר של המותג וזה של רשת "ספורה".את שתי הפלטות חשף בלדינו באמצעות חשבון האינסטגרם שלו:

A photo posted by Jerrod Blandino (@jerrodblandino) on


כמו שניתן לראות בתמונה, פלטת השוקולד צ'יפס ה"שחורה" כוללת 10 גווני מאט + גוון בסיס אחד. לעומתה, פלטת השוקולד צ'יפס ה"לבנה" מציעה שילוב הרמוני של גוונים חומים ואפרסקיים גליטריים ומטאליים לצד שחור מנצנץ ושלושה גוונים נייטרליים נוספים בגימור מאט.

כמו שאר הפלטות בסדרת ה"שוקולד" של המותג, גם הצלליות בשתי הפלטות החדשות מועשרות בפיגמנטים טהורים, עשירים בנוגדי חימצון, של אבקת קקאו ואף מריחות כמו שוקולד מתוק. אגב, מבחינת הגודל, נראה שהפלטות החדשות הינן קטנות יותר מהקודמות להן.


פלטת השוקולד צ'יפס השחורה תהיה זמינה באתר המותג בלבד ב"יום שישי השחור", בעוד שהפלטה הלבנה תמכר באופן בלעדי באתר של רשת "ספורה" באותו מועד (25 בנובמבר 2016). כפי שזה נראה, מלאי הפלטות יאזל בתוך דקות אחדות, אבל מניסיון העבר יש לי תחושה חזקה שהן יהיו זמינות שוב בקרוב מאד...


אין תגובות:

הוסף רשומת תגובה

LinkWithin

Related Posts with Thumbnails