יום רביעי, 19 באפריל 2017

Clinique Moisture Surge Hydrating Supercharged Concentrate

"קליניק" מרחיבה את אוסף ה- Moisture Surge שלה, המורכב ממוצרים בעלי לחות גבוהה, עם מוצר חדש המבוסס על פורמולת ג'ל-מים: Clinique Moisture Surge Hydrating Supercharged Concentrate. מדובר בסרום בעל פורמולה לחותית אינטנסיבית, המשפרת את רמות הלחות של העור במשך 24 שעות.הסרום בעל המרקם הקל כנוצה, נספג במהירות בעור ומותיר אותו חלק, גמיש וצעיר למראה. הפורמולה שלו המבוססת על מים, מספקת תחושה מרעננת נעימה וקרירה, תוך שהיא מעניקה 179% יותר לחות לעור. תערובת מיוחדת של רכיבים פעילים אוטמים את הלחות בעור למשך 24 שעות, מחזקים את מחסום הלחות ומגנים על העור מפני לחצים סביבתיים. לא רק שהסרום מסייע לעור להישאר בריא וגמיש, אלא הוא גם עוזר לו להסתגל יותר בקלות לשינוי בתנאים, כגון תנודות במזג האוויר.

בנוסף ליתרונות המיידיים, הסרום החדש של "קליניק" מונע יובש של העור, שהינו אחד הגורמים החשובים העומדים מאחורי סימני הגיל הנראים לעין. פורמולת הסרום מכילה טכנולוגיה חדשה של כדוריות נוזליות, המשלבות רכיבים מימיים עם נוגדי חימצון אטומים, וכן ויטמינים C ו- E כדי לעזור לשבור את מעגל היובש ואת לחצי הסביבה העלולים להוביל להזדקנות מוקדמת.


כמו כל מוצרי "קליניק", גם הסרום החדש נבדק לאלרגיה והוא אינו מכיל חומרי בישום כלל. הוא מוגש באריזה שקופה שאינה חדירה לאוויר, דרכה ניתן להבחין בסרום הוורדרד במרקם הג'ל-המימי. אגב, הגוון הורוד נובע מפיגמנטים אפרסקים-ורודים הממריצים את העור וגורמים לו להראות יותר רענן, צעיר וקורן.

Moisture Surge Hydrating Supercharged Concentrate של "קליניק" זמין בימים אלו בארה"ב. אלינו, מן הסתם, הוא יגיע בשלב מאוחר יותר.


אין תגובות:

פרסום תגובה

LinkWithin

Related Posts with Thumbnails