יום רביעי, 16 באוגוסט 2017

OPI Love OPI, XOXO Collection Holiday 2017

בעונת החגים הקרובה, מזמין אותנו מותג הלקים opi להתאהב מחדש, שוב ושוב, באמצעות Love OPI, XOXO – אוסף של 12 גוונים במהדורה מוגבלת. עם אדומים נועזים, מטאליים בולטים, סגולים ושחורים חושניים, פלטת צבעים זו מציעה מיגוון רחב של גוונים וגימורים מושלמים לרשימת המתנות של כל אחד."תמיד אמרתי ש-opi מציעים מסר בבקבוק וזה נכון במיוחד במהלך עונת החגים. בין אם הענקת opi במתנה או שאת משתמשת בו בעצמך, הגוונים הפיגמנטיים מאד והטרנדיים שלנו בטוח מביאים שמחה," אומרת סוזי ווייס-פישמן (Suzi Weiss-Fischmann), מייסדת המותג.


באמצעות הקולקציה מזמינה opi את לקוחותיה לחגוג את אהבתם למותג ולבקבוק האייקוני שלו. לראשונה מאז 1989, הבקבוק הקלאסי של opi משנה את צורתו ומאמץ את קווי העיצוב של הבקבוקים בסדרות ה- Infinite Shine וה- GelColor.

הבקבוק בעיצוב המקורי (משמאל) ובעיצוב החדש (מימין)

כל 12 הגוונים בקולקציה יהיו זמינים בכל הסדרות של המותג, כך שהלקוחות ואנשי המקצוע יוכלו להתאים את הגוונים לצרכים שלהם. כידוע, סדרת ה- GelColor מציעה גימור מקצועי מושלם עם עמידות למשך שבועיים, בעוד שה- Infinite Shine מציעה גימור מבריק מאד עם עמידות למשך כ-11 יום עם יישום לק מסורתי. כל הלקים מגיעים עם פורמולה בעלת פיגמנט עשיר וגימור חלק ואחיד ללא פסים.הגוונים בקולקציה:·       Snow Glad I Met You – לבן רך


·       Ornament To Be Together – כסף מנצנץ


·       Coalmates – פחם מטאלי


·       Holidazed Over You – שחור דיו


·       Feel The Chemis-tree – סגול שימרי


·       Wanna Wrap? – בורגונדי שחרחר


·       The Color That Keeps on Giving – ורוד סוכריה פנינתי


·       Sending You Holiday Hugs – פוקסיה


·       Adam Said “It’s New Year’s, Eve" – אדום תפוח (הגוון המוביל בקולקציה)


·       My Wish List Is You – אדום חגיגי


·       Top The Package With A Beau – אפור כהה


·       Gift of Gold Never Gets Old – זהב שימרי מטאלי


כמו תמיד, הקולקציה מציעה גם מיגוון רחב מאד של מארזים, בהרכבים שונים וגם בגדלים מוקטנים.הקולקציה תעלה על המדפים ברחבי העולם החל מאוקטובר 2017.


תגובה 1:

  1. כבוד ל OPI כל הזמן משנים ומחדשים אבל תמיד למעלה רק משתבחים ומשתדרגים

    השבמחק

LinkWithin

Related Posts with Thumbnails