יום ראשון, 20 באוגוסט 2017

MAC Taraji P. Henson Viva Glam 2

השחקנית טראג'י פ. הנסן (Taraji P. Henson), כוכבת הסדרה "אימפריה", חוזרת לשתף פעולה עם MAC בקולקציית ויוה גלאם נוספת, לא פחות מהממת מהקודמת.לצורך הקמפיין המלווה את הקולקציה, הפכה טראג'י לדמות של דיוות דיסקו זוהרת. את ההשראה למראה ניתן לייחס לחזרה לתרבות הפאנק הנוצצת של שנות ה-70. הגוונים פחות מודגשים ויותר חמים ונייטרליים, כך שהם יכולים להחמיא בקלות לכל גוון עור. לדברי הנסן, היא נמצאת כרגע בצד הרך יותר של גלגל הצבעים ולכן רצתה להעביר את העדפתה האישית באמצעות המוצרים שבקולקציה.


כמו תמיד, הקולקציה כוללת שפתון וליפגלוס, שכל אחד מהם נמכר בנפרד תמורת 93 ₪ (או 17$ בחו"ל). 100 אחוז מהכנסות המכירה של המוצרים נתרמים לקרן הסיוע של MAC, התומכת בחולי ונשאי HIV/AIDS ובבני משפחותיהם. כמו כן, MAC מסייעת למנוע את התפשטות המחלה באמצעות תוכניות חינוכיות שונות.


השפתון בקולקציית Taraji P. Henson Viva Glam 2 הינו בגוון חום נחושתי מטאלי והליפגלוס בגוון ברונזה נייטרלי מועשר בפנינה מוזהבת.


"זה כל העולם בשבילי לייצג מותג כל-כך כן ומעניק כמו MAC. אנחנו צריכים להמשיך להיות שליחים באמצעות דיבור על המחלה ולהמשיך לקיים דיאלוג על HIV/AIDS, מכיוון שככל שנדבר על זה, כך נעלה יותר את המודעות בציבור. זה מאד פשוט. קנו שפתון ויוה גלאם ותדעו שכל פרוטה עוזרת לשים סוף למחלה," אומרת טראג'י פ. הנסן.

הקולקציה תהיה זמינה על המדפים ברחבי העולם ובאתר החברה החל מ-7 בספטמבר 2017.


אין תגובות:

הוסף רשומת תגובה

LinkWithin

Related Posts with Thumbnails