יום שני, 14 באוגוסט 2017

SMASHBOX Be Legendary Triple Tone Lipstick

עושה רושם, שלאחרונה כל מותגי היופי מתמקדים בשפתיים ומבקשים להציג את ה"דבר הבא" בתחום. "סמאשבוקס" לא נשארים מאחור ומציגים את Be Legendary Triple Tone Lipstick – שפתון בעל שלושה גוונים, שיסייע ליצור מראה אומברה במשיחה אחת.שוק היופי הקוריאני הביא לצד המערבי של כדור הארץ מספר טרנדים וכלים חדשים ומיוחדים בתחום. אחד מהם הינו טרנד האומברה בשפתיים שלאט-לאט מתחיל להתבסס במחוזותינו, אבל לרוב בעלי ידיים לא מקצועית דיי מתקשים ליצור אותו. הרעיון שעומד מאחורי השפתון החדש של "סמאשבוקס" נועד, למעשה, להסיר את כל אותם קשיים ולסייע ביצירת מראה אומברה בקלות ובמהירות.


כאמור, השפתון מורכב משלושה גוונים שונים וברגע שמושחים את השפתיים באמצעותו, הן נצבעות מייד בגוונים בהירים וכהים מנוגדים, היוצרים את אותו מראה אומברה. אגב, הגימור של השפתון הינו חצי-מאט, כך שהיישום שהוא מספק הינו חלק ואחיד."שום דבר לא ראוי לסלפי מלבד שפתי אומברה רב-מיימדיים," מסביר הצלם דיוויס פקטור, מייסד המותג. "המקצוענים באולפנים שלנו בלוס אנג'לס אוהבים לתמרן את האור כדי להשיג מראה שפתיים מלא ושופע יותר. אז יצקנו שלושה גוונים לתוך שפתון אחד, קל ליישום, שמספק עומק, מיימדיות והגדרה במיידיות."


השפתון מוצע בארבעה שילובי גוונים שונים:

·       Nude Ombre
·       Red Ombre
·       Sunset Ombre
·       Berry Ombre

השפתון Be Legendary Triple Tone Lipstick של "סמאשבוקס" הושק לאחרונה בארה"ב והחל מאמצע אוגוסט הוא יהיה זמין גם בנקודות מכירה שונות של המותג ברחבי העולם.


תגובה 1:

LinkWithin

Related Posts with Thumbnails