יום שישי, 20 באפריל 2018

קרלי קלוס היא הפנים החדשות של אסתי לאודר


דוגמנית העל, היזמית והפעילה החברתית קרלי קלוס (Karlie Kloss) מוסיפה תפקיד חדש לרזומה שלה – שגרירת היופי הבינלאומית החדשה של "אסתי לאודר" (Estee Lauder). את הידיעה בדבר השותפות החדשה שיתפו שני הצדדים בחשבונות האינסטגרם שלהם, לצד תמונה של קלוס בחליפת קטיפה סגולה עם שפתון תואם מסדרת Envy של המותג, בגוון Insolent Plum.הקמפיין הראשון שתוביל קלוס עבור "אסתי לאודר" יעלה ביולי 2018 ומיועד לקדם מספר מוצרי כוכב של המותג, כמו למשל השפתון Pure Color Envy Sculpting, המייקאפ האלמותי Pure Color Envy Sculpting וקרם הפנים Revitalizing Supreme+ Global Anti-Aging Cell Power.בנוסף, חברת ההפקות של קרלי, "Klossy Productions", תפעל בצמוד למותג כדי ליצור תוכן אישי שלה בענייני יופי, אותו תשתף בפלטפורמות החברתיות והדיגיטליות שלה – כולל רגעים "מאחורי הקלעים" ממהלך היום הראשון של קרלי בעבודתה במטה החברה הראשי של "אסתי לאודר" בניו-יורק.השותפות בין קלוס ל"אסתי לאודר" תהיה, למעשה, קצת יותר סימביוטית מאשר יחסי שגרירה-מותג אופייניים. המותג יסייע לתמוך באירגון הצדקה "Kode With Klossy" שהקימה קלוס עבור נערות צעירות בתחום הטכנולוגי, באמצעות מילגות ואירועים שונים.

בהצהרה ששוחררה לעיתונות, אמרה איירין לאודר, מנהלת הסגנון והתדמית של "אסתי לאודר": "כדוגמנית מצליחה, יזמית ומייסדת Kode With Klossy, קרלי היא גם יפה וגם מושלמת. אני כל-כך נרגשת מכך שהיא מצטרפת למותג."

גם קלוס פרסמה הצהרה משל עצמה באמצעות המותג: "זהו חלום שהתגשם להצטרף למשפחת אסתי לאודר. אני שואבת השראה כה רבה מהמורשת והערכים של המותג – החל מהרוח היזמית של אסתי עצמה ועד למחוייבות שאין כמותה לחברה כדי ליצור מוצרים ברמה הגבוהה ביותר לנשים ברחבי העולם. לא יכולתי להרגיש גאה ומכובדת יותר מהיותי חלק ממותג אייקוני כל-כך."
אגב, זוהי אינה הפעם הראשונה שקלוס משמשת בתפקיד שגרירת יופי. בשנת 2014 היא נבחרה לתפקיד זה עבור המותג המתחרה "לוריאל פריז". כעת, בסגל החדש שלה ב"אסתי לאודר" היא מופיעה לצד רשימה מרשימה של שמות כמו קרולין מרפי, פייפיי סאן, גבריאלה וויילד, הילארי רודה, ג'ואן סמולס, קנדל ג'נר, מיסטי קופלנד ועוד.


אין תגובות:

הוסף רשומת תגובה

LinkWithin

Related Posts with Thumbnails