יום שישי, 21 במרץ 2014

Dior Transat Collection (קיץ 2014)

סיפון אניה, רוח של חופש, שיוט אלגנטי... דיור חוזר לעולם של מעברים טראנס אטלנטיים גדולים בהשראת קולקציית הנופש הראשונה של בית האופנה לאביב 1948. את המראה המלווה הקולקציה יצר טיין, המאפר והמנהל האמנותי של המותג, שמציג מראה איפור נשי וזוהר, המבוסס על גוונים של כחול נייבי, אדום לוהט ובז' מנצנץ.


בקולקציה:

Diorskin Nude Tan Prime & Bronze (חדש, מהדורה מוגבלת) – ברונזר נוזלי המעניק לעור מראה שזוף אחיד וחלק באופן מיידי, שמחזיק לפחות לשבוע ימים. בשימוש מתמשך, הוא מעצים את השיזוף. הברונזר מוצע בשני גוונים: clear ו- matte.


Diorskin Nude Shimmer – פודרה מנצנצת המעניקה לעור מראה רענן, מואר וזוהר. על הפודרה מחולקת לשני גוונים ועליה מופיע תבליט של הלוגו NUDE. מוצעת בשני גוונים: pink ו- amber.Nude Tan Transat Edition (חדש, מהדורה מוגבלת) – פודרה שקופה מבריקה המעצימה את המראה הזוהר של השיזוף. מיועדת לשימוש על קימורי הפנים, הכתפיים וקו המחשוף. על הפודרה מופיע הלוגו NUDE בדוגמת חבלי ספינה.5 Couleurs Transat Edition (מהדורה מוגבלת) – חמישיית צלליות. מוצעת בשני גוונים: Atlantique ו- Sundeck.Dior Mono Eyeshadow (מהדורה מוגבלת) – צלליות בודדות, מוצעות בגוונים: Cabine ו- Pavillon.


Diorshow Art Pen (מהדורה מוגבלת) – אייליינר טוש בגוון Cruise Blue.


Diorshow Iconic Overcurl Waterproof (מהדורה מוגבלת) – מסקרה מעגלת עמידה במים בגוון Cruise Blue.


Dior Addict Lipstick – שפתונים בארבעה גוונים: Sunlight, Windrose, Cruise ו- Mayday.Dior Addict Gloss – ליפגלוס בשני גוונים: Offshore ו- Seafarer.


Dior Lip Maximizer – גלוס מנפח שפתיים בגוון Fresh Pink.


Transat Le Vernis (חדש, מהדורה מוגבלת) – לקים בשלושה גוונים: Captain (אדום חי), Sailor (כחול ים עמוק) ו- Yacht (בז' חול).הקולקציה צפויה לעלות על המדפים בעולם החל מאפריל 2014.


2 תגובות:

  1. נראה מדהים! אריזות יפיפיות!!!

    השבמחק

LinkWithin

Related Posts with Thumbnails