יום רביעי, 13 באוקטובר 2010

אקמדיס- נוסחה טבעית המשלבת רפואה מערבית ורפואה סינית לבריאות העור

AC_Face_Cream

פצעי אקנה, או כפי שנוהגים בני הנוער לכנותם "פצעי בגרות", ידועים גם בשמם חזזית מצויה או סתם "חצ'קונים" בשפת הסלנג. הנער או הנערה הנגועים באקנה יחלימו בסופו של דבר, אך הצלקות הרגשיות שתותיר המחלה והצלקות האמיתיות על פני העור לא יחלימו במהרה. עקב כך חשוב ומומלץ לטפל באקנה כבר בשלביה הראשונים.

לדברי ד"ר שרון רוזנבלט, מנהלת המו"פ של חברת "קאמדיס"- האקנה היא מחלת העור השכיחה ביותר. מעל 80% מהאוכלוסייה סובלים מאקנה במהלך חייהם. המחלה מופיעה בתחילת גיל ההתבגרות ובד"כ דועכת מעצמה עד גיל 25-23. מקורם של "פצעי הבגרות" המופיעים על העור הוא בפעילות עודפת של בלוטות החלב המצויות בזקיקי השערות שצפיפותן רבה ביותר באזור הפנים והגב. בתקופת ההתבגרות מגבירות בלוטות החלב את הפרשתן, עקב שינויים הורמונאליים המלווים את ההתבגרות המינית. ההפרשה המוגברת, בשילוב תאי העור המתים חוסמת את זקיק השערה ומאפשרים לחיידק האקנה להתרבות. בהמשך יכולה להיווצר גם תגובה דלקתית.

חברת "קאמדיס" המשלבת מומחיות בצמחי מרפא וניסיון מחקרי וקליני רב, יחד עם ידע עתיק מהרפואה הסינית ומידע מתקדם מהתחום הביו-טכנולוגי, מציגה את אקמדיס (Acmedis) - סדרה ייעודית בעלת נוסחאות יעילות, שפותחה במיוחד לטיפול בעור שמן ואדום הנוטה לאקנה.

אקמדיס הינה סדרה מדעית טיפולית לבעיות עור המאפיינות עור שמן ומעורב בגיל ההתבגרות ולאחריו. מוצרי אקמדיס קרם פנים ואקמדיס טיפול נקודתי, מבוססים על תמציות צמחים וביניהן: כריזנטמום, סקוטלריה, פורטולקה ורובארב. מיצוי הצמחים נעשה בטכנולוגיה מיוחדת, היוצרת מיצויים מרוכזים מאוד בעלי פעילות ביולוגית גבוהה במיוחד. תמציות אלו בעלות פעילות אנטי-דלקתית חזקה, יעילות בויסות הפרשת בלוטות החלב ומסייעות בריפוי פצעים.

אקמדיס סבון פנים, מאופיין ברכיב ייחודי (המשמש דטרגנט טבעי) – אגוז עץ הסבון, בעל שימוש נרחב ברפואה הסינית וברפואה האיורוודית למטרות ניקוי שונות וטיפול בבעיות עור. מיצוי זה אף נחקר ופורסם בספרות המדעית. בהיותו בעל אפקט אנטי זיהומי ואנטי דלקתי, הוא מסיר תאים מתים ופותח נקבוביות מבלי לייבש ומקנה לעור מראה בריא וחלק.

סדרת אקמדיס כוללת שלושה מוצרים:
קרם פנים - קרם לעור פנים שמן, אדמומי ובעייתי. מונע פגמי עור הנובעים משמנוניות, מרגיע עור אדמומי ומגורה ומווסת את שומניות העור. קרם עדין לטיפול בעור פנים בעייתי הנוטה שמנוניות. מרגיע את העור ושומר על מרקמו הטבעי (מחיר: 79.90 ₪, תכולה: 70 מ"ל).
ג'ל לניקוי פנים - סבון פנים לעור מעורב עד שמן. מסיר ביעילות את עודפי השומן המופרשים על ידי העור. מסיר תאי עור מתים ומנקה נקבוביות. ניתן לשימוש גם כמסיר איפור (מחיר: 64.90 ₪ תכולה: 125 מ"ל).
טיפול נקודתי - קרם לטיפול נקודתי בפגמי עור הנובעים מעור שמן. מפחית אדמומיות. אינו מייבש או פוגע בעור. מרגיע ומטפל באזורי העור הבעייתיים. יש למרוח על הפצעונים בלבד (מחיר: 79.90 ₪, תכולה: 30 מ"ל).

סדרת "אקמדיס" נמכרת בקופת חולים "מכבי", ברשתות: "ניו-פארם", "עדן טבע מרקט", "אורגניק מרקט" ובתי טבע נבחרים ברחבי הארץ. לבירור נקודת מכירה: 1800-350-320 או באתר: www.kamedis.co.il.

אין תגובות:

הוסף רשומת תגובה

LinkWithin

Related Posts with Thumbnails