יום שני, 18 באוקטובר 2010

אל תשאירי את תקופת המעבר לידיו של הטבע

movie_thumbnail_120

כולנו רוצות לחיות חיים ארוכים ולהראות נפלא יחסית לגילנו גם בעשורים המתקדמים יותר, אבל הבעיה היא שאיש אינו יכול לעצור את מחוגי הזמן של חייו.
בסביבות גיל 30, תופעות שונות כמו קמטים זעירים מתחילים להופיע, השפעות הסביבה מותירות סימנים של עמימות, חוסר ברק וצבע. לצד כל אלה, קיימות בעיות נוספות וביניהן ירידה בגמישותו של העור, חוסר איזון בהורמונים, איבוד מים, חשיפה מזיקה לשמש ועוד.

מעבדות מותג הטיפוח הבינלאומי GARNIER ("גרנייה"), יצרו פריצת דרך מדעית שהובילה להשקת סדרת NUTRITIONIST (נוטרישינסט) המבוססת על טכנולוגיה מתקדמת בתחום הדרמטולוגיה והתזונה. מוצרי הסדרה מסייעים בהאטת תהליך הזדקנות העור, מחדשים את תאי העור, משפרים את מראהו ומעניקים לו מראה צעיר יותר, חיוני, קורן ומלא חיים.

כמו שאר מוצרי "גרנייה", גם סדרת נוטרישניסט מבוססת על מדע חדשני ומתקדם ומחקרים נרחבים העושים שימוש בשיטות מיצוי חדשניות השומרות על טוהרם ויעילותם של הרכיבים הטבעיים.

במוצרי הסדרה ניתן למצוא 2 מרכיבים פעילים איכותיים:
קפאין: מופק מפולי קפה וידוע כמסייע בהמרצת זרימת הדם. יעיל להפחתת נפיחויות וכהויות סביב העיניים, ממריץ ומגביר את חילוף החומרים בתאי העור.
נוגדי חמצון מענבים: הענבים עשירים בחומר אנטי אוקסידנטי (נוגדי חמצון) היעיל נגד רדיקלים חופשיים אשר מאיצים את תהליך הזדקנות העור.
מרכיבים אלו מסייעים לחולל פלאים בעור ולסייע לו להראות צעיר יותר, מלא חיוניות, חלק ומוצק יותר.

בסדרת נוטרישיניסט ניתן למצוא את המוצרים הבאים:

קרם יום לעור יבש – לשימוש יומיומי, בעל תוצאות מיידיות. מעניק לעור לחות למשך 24 שעות, גוון העור זוהר ואחיד, הקמטוטים והקמטים מיטשטשים והעור חלק יותר.

קרם יום לעור יבש סדרת נוטרישניסט

מחיר מלא: 149.99 ₪ (תכולה: 50 מ"ל).
מחיר בחודש אוקטובר 2010: 64.99 ₪.
מחיר בחודש נובמבר 2010: 89.99 ₪.

קרם לילה – בעל השפעה מיידית, מסייע בהזנת התאים בזמן השינה לעור רגוע יותר ועמיד בפני הנזקים היומיומיים. בהשכמה העור ניחוח, רך ונראה פחות עייף.

קרם לילה נוטרישניסט (1)

מחיר מלא: 149.99 ₪ (תכולה 50 מ"ל).
מחיר בחודש אוקטובר 2010: 64.99 ₪.
מחיר בחודש נובמבר 2010: 89.99 ₪.

קרם עיניים – נותן מענה לצרכים הייחודיים של העור העדין סביב העיניים, מעניק לחות למשך 24 שעות, מסייע בהפחתת הקמטים בזוית העין ומסייע בחידוש וחיזוק העור העדים סביב העיניים.

קרם עיניים נוטרישינסט

מחיר מלא: 139.99 ₪ (תכולה 15 מ"ל).
מחיר בחודש אוקטובר 2010: 64.99 ₪.
מחיר בחודש נובמבר 2010: 83.99 ₪.

קפאין רול – רול און המשלב רכיבים ממריצים וטכניקת עיסוי ייחודית. הרול מסייע בהמרצת מחזור הדם סביב העין להפחתה יעילה של נפיחויות וכהויות סביב העין. פורמולת הג'ל מעניקה לחות ואפקט רענון מיידי.

Garnier Eye RollOn

מחיר מלא: 139.99 ₪ (תכולה 15 מ"ל).
מחיר בחודש אוקטובר 2010: 79.99 ₪.
מחיר בחודש נובמבר 2010: 83.99 ₪.

את מוצרי סדרת נוטרישניסט של גרנייה ניתן להשיג ברשתות הפארם, המזון, המשביר החדש לצרכן, רשת אפריל ובפרפומריות נבחרות.

אין תגובות:

הוסף רשומת תגובה

LinkWithin

Related Posts with Thumbnails