יום חמישי, 21 באוקטובר 2010

חברת ORLY מציגה את "!Tenez" - קולקציית מחווה לגראנד סאלם

tennis ball colection

אליפות ארצות הברית הפתוחה היא אחת מארבעת טורנירי הגראנד סלאם, אשר נחשבים כטורנירים החשובים ביותר בענף הטניס. האליפות מתקיימת מאז 1978 בכל שנה בחודש ספטמבר. זהו טורניר הגראנד סלאם האחרון, ובעיני טניסאים וחובבי טניס רבים הוא החשוב והיוקרתי ביותר.

מקור השם "טניס" בצרפתית עתיקה - "!Tenez"; בעברית "החזיקו!, קבלו!". הנזירים היו הראשונים שהמציאו את המשחק שהתאים לעולם המושגים שלהם ולאולמות שהיו במנזרים. במאה השש עשרה התקבל המשחק בהתלהבות רבה בחצרות המלכים. הנרי השמיני מלך אנגליה היה חובב נלהב של משחק זה. הטניס, שהתפשט בצרפת, הגיע גם לכל אירופה.

חולצות פולו, שורטס קצרצרים וחצאיות מיני לבנות פרצו כבר מזמן את גבולות המגרש. ז'אן רנה לקוסט היה הטניסאי הראשון שהפך לאייקון אופנה, ובעקבותיו עוד שחקנים רבים (כגון פרד פרי, בן שרמן, ג'ימי קונורס וסרג'יו טנצ'יני האיטלקי), אשר בחרו להשיק ליין של ביגוד הנושא את שמם. תעשיית הטניס היוותה מאז ומעולם השראה לעיצוב פריטים משלימים ברוח הספורט הלבן, בעיצוב ספורטיבי אך אלגנטי.

נהוג לשחק טניס בתלבושת המסורתית - לגברים חולצה לבנה ומכנסיים לבנים קצרים עם כיסים, ולנשים חולצה לבנה וחצאית טניס קצרה שמתחתיה יש מכנסון קצרצר ומקום לכדור (זו הסיבה לכינוי 'הספורט הלבן').

אין ספק, כי אחד הדברים החשובים על המגרש הוא להיראות טוב, ולשם כך החליטה גם ORLY - ענקית הלק מארצות הברית, להצטרף לטוטאלוק הנדרש ולהשיק עבור הטניסאיות ובנות המין היפה בכלל קולקציית טניס ייחודית (במהדורה מוגבלת) המורכבת משלושה גוונים: לבן- הלוא הוא צבע מדי הטניס המסורתיים, ירוק- כצבע משטחי המגרש וכמובן צהוב- כצבעו של כדור הטניס.

Tennis collection

מחיר: 25 שקל.
להשיג ברשתות הפארם המובחרות ברחבי הארץ.

תגובה 1:

LinkWithin

Related Posts with Thumbnails