יום חמישי, 14 באוקטובר 2010

יותר סכינים יותר משתלם!

עבור גברים רבים פעולת הגילוח מהווה את לב-ליבו של שגרת הטיפוח הגברי. למעשה, סכין גילוח חדש שמעניק גילוח טוב יותר, מייד משפר את הרגשתם במהלך היום כולו. המותג Gillette, שנמצא בחזית הטיפוח הגברי מזה למעלה מ-100 שנה, מבין כנראה מה גברים מעדיפים ומשיק מארז חדש, הכולל 12 סכיני גילוח בסדרת "פיוז'ן פאואר" ו"פיוז'ן ידני", תחת הסיסמא "יותר סכינים יותר משתלם"!

pack 12 power_300dpi

מארז סכיני הגילוח פיוז'ן משלב את הטכנולוגיה המתקדמת של ג'ילט פיוז'ן עם טכנולוגית מיקרו פולסים חשמלית כה מתקדמת כך שבקושי מרגישים את הלהבים:
· טכנולוגית Shaving Surfaceעם 5 להבים - משטח גילוח בעל 5 להבים מסוג PowerGlides הממוקמים במרווח קטן ביניהם כדי לסייע בהפחתת הלחץ, תוך מתן תחושה עילאית. להבי Power Glides מצוידים בציפוי להב ייחודי לג'ילט כך שהם מחליקים באופן מדהים על עורך.
· הלהבים ממוקמים קרוב יותר ב-30 אחוזים מאשר הלהבים של MACH3. כתוצאה מכך, עוצמת הגילוח מתפזרת על פני הלהבים ומפחיתה את הלחץ ואת תחושת הגירוי, ומעניקה לך את הגילוח הנוח ביותר של ג'ילט.
· מגן נוחיות גמיש - ל-Fusion Power Phantom מגן גמיש העוזר להכין את הזיפים לגילוח נוח בצורה משמעותית יותר מכל גילוח אחר.
· תער אחד מדויק מאחור - מובנה בצידו האחורי של משטח הגילוח, מושלם למקומות הבעייתיים כמו פאות הלחיים, מתחת לאף ולעיצוב שיער הפנים כמו למשל זקן צרפתי או שפם.
· ל-Fusion Power Phantom פס לחות מתקדם, המכיל חומרי סיכה ושמנים בוטניים מספק החלקה נעימה על העור.

המחיר:
אריזת 12 סכינים פיוז'ן פאוור (חשמלי) - 189.9 ₪
אריזת 12 סכינים פיוז'ן ידני - 159.9 ₪

להשיג ברשת הסופר פארם וברשתות השיווק.

אין תגובות:

הוסף רשומת תגובה

LinkWithin

Related Posts with Thumbnails