יום שבת, 18 בדצמבר 2010

CARITA PARIS משיקה בישראל את סדרת מוצרי השיער – HAUTE BEAUTE' CHEVEU

"שיער מעוצב ומסופר היטב, אינו זה אשר מייפה את מראה האשה.
מה שמעניק לאשה את הזוהר והיופי הוא איכות השיער שלה."

האחיות רוזי ומריה קריטה

1

השיער שלך אומר עלייך הכול... אי אפשר להסתיר. חשוב לטפח את השיער ואת הקרקפת בדיוק כפי שמטפחים את עור הפנים. לחזק, למנוע נזקים ובכך להעצים ולעבות את השיער. בלתי אפשרי להיות מלאת חן ללא שיער בריא. לא ניתן להיראות זוהרת, אלגנטית ומפתה ללא ראש עטור שיער בריא ומהמם.
CARITA, חברת הקוסמטיקה היוקרתית מפאריז, עושה COME BACK לעיסוק בליבת המותג - השיער. קריטה חוזרת בגדול אל קדמת הבמה עם השקת סדרת מוצרי שיער חדשנית – HAUTE BEAUTE CHEVEU, החושפת את זוהר השיער, את החיוניות שלו, מעצימה את הנפח ומגלה את הרכות והברק הגלומים בו.
סדרת השיער החדשה מציגה את הקסם של קריטה, לשקם את הזוהר והחיוניות של השיער, את היכולת המוחשית לעיבוי, מתן נפח וחוזק לסיבי השיער מהשורש ועד הקצוות.
בסדרה זו בא לידי ביטוי חיבור מופלא בין מקצוענות של אומנים, לבין חדשנות ושימוש בחומרים ומרכיבים באיכות הגבוהה ביותר, היוצרים יחדיו נוסחה חלומית.
כל מוצרי השיער של קריטה מכילים תרכובת בסיס, אשר פותחה על סמך תגלית מדעית משמעותית ונגזרה מן המחקרים המתקדמים והחדשים ביותר בתחום: קומפלקס "SUBSTANCE POTENCIAL" - תרכובת חדשנית ובלעדית הכלולה בכל המוצרים, המטפלת בחיזוק שורשי השיער, בחיוניות, במראה הזוהר ומעניק לו נפח והגנה. הקומפלקס מכיל, בין השאר, רכיבים כמו פפטידים עשירים בויטמינים, חומצה מעלי עץ הזית, תמציות לימון, פרוטאין חיטה וסויה, חומצות אמינו, חומץ אורז ועוד. האפקטיביות של הקומפלקס מוגברת ע"י חימום והיא עוצמתית במיוחד אל מול מייבשי שיער.

טיפוח השיער על-פי קריטה, כולל מוצרים משלב הניקוי, דרך שלב השיקום ועד שלב ההגנה:

שלב הניקוי:

PURUFYING SHAMPOO – ICY GEL - שמפו לשיער שמן/מעורב:
תכשיר מטהר לשיער, בעל מרקם פנינתי המנקה בעדינות, ומאזן קרקפת ושיער שמנוניים/ מעורבים. מסלק לכלוך וסבום עודף. השיער נותר רך ומלא זוהר, בוהק מבריאות.
בלב הפורמולה: קומפלקס "סבסטנס פוטנשיאל" מועשר במרכיבים פעילים, כמו חומצת אמינו, פפטידים, מלחי אבץ, קפאין, שמן חוחובה ועוד.
שיער מעורב ושמנוני הופך רך ונעים למגע, עודפי הסבום הוסרו, והחפיפה מענגת מאי פעם- טקסטורת ג'ל שקופה, מנוקדת בנצנוץ ורדרד וכחול הופכת לקצף קליל ומרענן. ניחוח של משקה אקזוטי, עם נגיעות פרחוניות ובסיס בניחוח מאסק, לעונג מושלם.
מחיר:225 ₪ (תכולה: 200 מ"ל)

NUTRI-REPAIRING SHAMPOO - שמפו לשיער יבש:
מוצר טיפולי מענג, בעל טקסטורה עשירה. מנקה בעדינות, מזין ומסייע לשקם שיער יבש, פגום או מוחלש. השיער נראה טוב מאי פעם: רך, מלא ברק וקל לסרוק ולעיצוב.
בלב הפורמולה: קומפלקס "סבסטנס פוטנשיאל" מועשר במרכיבים פעילים כמו סרמידים, חלב אורז, הידרו פפטידים, פרו-ויטמין B5, תמצית דבש ועוד.
השיער היבש והפגום מקבל מנת לחות והזנה, הנשמרת בסיב השערה. הברק שב לשיער והקרקפת לחה ונעימה למגע. חפיפת השיער מענגת, הודות למרקם הקרמי-פנינתי של השמפו, אשר הופך במהלך החפיפה לקצף עשיר. לשמפו ניחוח חושני של חלב אלוורה, עם נגיעות אוריינטליות -פרחוניות.
מחיר: 225 ₪ (תכולה: 200 מ"ל)

INTENSE COLOUR SHAMPOO - שמפו לשיער צבוע:
תכשיר טיפולי מלטף בעל מרקם משיי, המנקה בעדינות, מסייע לשקם את מבנה השערה ומעניק ברק וגוון עז, גם לקצוות השיער. הצבע עמיד לאורך זמן, השיער בוהק במלוא הדרו.
בלב הפורמולה: קומפלקס סבסטנס פוטנשיאל מועשר במרכיבים פעילים, כמו שמן שקדים, מיקרו פרוטאינים של חיטה, תמצית שמן חמניות, סרמידים, פרו-ויטמין B5 ועוד.
השיער הצבוע מקבל הזנה מהשורשים ועד הקצוות, שבירת הפיגמנטים בשערה מופחת, צבע השיער מתגלה במלוא יופיו, השיער חזק יותר ומוגן מנזקים סביבתיים, והוא רך ונעים למגע. טקסטורה קטיפתית מענגת, בגוון ורוד-פנינתי, ההופכת לקצף נעים הנשטף בקלות. השיער אפוף בניחוח של פרח האינדיגו , בתוספת נגיעות בניחוח מאסק.
מחיר: 225 ₪ (תכולה: 200 מ"ל)

שלב השיקום:

PYRIFYING MASK - מסכה לשיער מעורב עד שמן:
מוצר לטיפול אינטנסיבי, במרקם אוורירי. מעניק ניקוי עמוק לשיער ולקרקפת, מאזן את השיער ואת הקרקפת המעורבים-שמנוניים. למסכה פעולה ממוקדת והיא מותירה שיער נקי וקליל למשך זמן רב, ללא צורך בחפיפות תכופות.
מלבד הנוסחא המרכזית, ניתן למצוא בין מרכיבי המסכה, חומצות אמינו, מלחי אבץ, קפאין, אבקות מינראליות ועוד. לאחר השימוש במסכה יצור הסבום מאוזן, השיער כבר אינו שמנוני והאיזון הביולוגי של הקרקפת נשמר.
קצף לבן במרקם מענג ואוורירי בניחוח משקה אקזוטי, עם נגיעות של תווים פרחוניים ומאסק.
את המסכה יש להניח על שיער רטוב, לפני החפיפה!
מחיר: 350 ₪ (תכולה: 200 מ"ל).

NUTRI-REPAIRING MASK - מסכה לשיער יבש:
טיפול אינטנסיבי לשיער יבש, במרקם עשיר וקרמי, המגן ומזין את השיער. משקם ומשפר שיער פגוע או יבש, מבלי לפגוע בנפחו. מסכה המגנה ומייפה את השיער. השיער מבריק, קל לסירוק ולעיצוב.
המסכה משקמת ומזינה באינטנסיביות את השיער היבש. מצפה ומחליקה את השיער ומרגיעה את הקרקפת. בין מרכיבי המסכה הנוסחה הבסיסית ובנוסף ניתן למצוא חלב אורז, חמאת מנגו, תמצית שקד מתוק, פרו-ויטמין B5 ותמצית דבש. לאחר השימוש השיער רך וקורן מהשורש ועד הקצוות.
טקסטורה מענגת של תחליב פנינתי מוקצף בגוון אפרסק, הנמס אל תוך השיער, ובניחוח חלב אלוורה.
מחיר: 350 ₪ (תכולה: 200 מ"ל).

INTENSE COLOUR MASK - מסכה לשיער צבוע:
טיפול עדין ומשיי לשיער צבוע, מזין את השערה, מסייע בשיקום המבנה שלה הנפגם עקב הצביעה, מעניק ברק, מדגיש את גוון הצבע ומגן עליו לבל ידהה. מגן על השיער מנזקים חיצוניים ומעניק לשיער זוהר ויופי.
בין מרכיבי המסכה ניתן למצוא סרמידים, שמן שקדים מתוקים, מיקרו פרוטאינים של חיטה, תמצית שמן חמניות, פרו-ויטמין B5 ועוד.
טקסטורה קרמית מענגת בגוון פנינתי-ורוד, הנמס אל תוך השיער ובניחוח פרח האינדיגו.
מחיר: 350 ₪ (תכולה: 200 מ"ל).

שלב ההגנה:

CRÈME DE JOUR PROTECTRICE - קרם יום לשיער יבש, צבוע או פגום:
מוצר טיפולי לשימוש יומיומי, אשר מגן על השיער מפני זיהום אוויר, מזין ומשקם, מותיר את השיער משיי וקל לסידור. טיפול מדהים ארוז בשפופרת נוחה לשימוש, לשיער בריא וגמיש בכל מצב.
בלב הפורמולה קומפלקס ייחודי המועצם ברכיבים פעילים: חלבון מזרעי מורינגה אוליפרה
מצפה את השיער בשכבת הגנה, מצמצם חדירת מרכיבים מזהמים אל תוך השערה, מגן על סיב השערה. שמן חוחובה מזין את השיער באינטנסיביות והופך את עיצוב השיער לקל ונוח יותר.
תחליב משיי קליל ורך, אינו שומני לחלוטין ונמס באופן מיידי אל תוך השיער. ניחוח נשי, רענן-פרחוני עם נגיעות אוריינטליות, מעניק רגעים של עונג עילאי טהור.
מחיר: 250 ₪ (תכולה: 75 מ"ל).

gamme_hair_V5_recadr_w

את מוצרי "קריטה", ניתן להשיג במשביר לצרכן, אפריל ובפרפומריות המובחרות

אין תגובות:

הוסף רשומת תגובה

LinkWithin

Related Posts with Thumbnails