יום ראשון, 19 בדצמבר 2010

ESTEE LAUDER מציגה: New Advanced Night Repair Eye Synchronized Complex

Estee-Night-Repair-Eye-Campaign

העור סביב העיניים הוא 40% דק יותר מהעור בשאר חלקי הפנים וככזה, אזור זה הינו הראשון בו יופיעו סימני הזדקנות והוא פגיע יותר באופן משמעותי לנזק סביבתי. אחרי שהסרום המפורסם של "אסתי לאודר" לעור הפנים חולל מהפכה בריפוי, משיק המותג סרום חדש בסדרת Advanced Night Repair (או בקיצור ANR) עם אותן תכונות ריפוי והגנה מקיפה, אבל הפעם באופן ממוקד לאזור העיניים העדין: New Advanced Night Repair Eye Synchronized Complex.

הסרום החדש לעיניים - ANR EYES, מורכב מ- 3 טכנולוגיות עוצמתיות לטיפול בסימני ההזדקנות העיקריים באזור העיניים, המסייעות להפחתה בהופעת קווים וקמטים סביב העיניים במהלך הזמן; הרפיית (באופן מתמשך) הנזקים באזור העיניים מעשן וזיהום ובעיקר מרעלנים וכימיקלים; מספקות הגנה טבעית וריפוי באזור העיניים העדין ומסייעות להפחית הופעת עיגולים כהים, נפיחות וקמטים סביב העיניים.
פורמולת הסרום החדש מכילה, בין השאר, רכיבים טבעיים כמו מיקרו אצת ים אדומה, תמצית קוקוס Poria, קפאין, תמצית שורש תות עץ, תמצית ענבים ועוד.

Estee Lauder ANR eys 310 ILs photo Dan Lev_1

New Advanced Night Repair (ANR) Eye Synchronized Complex של "אסתי לאודר" מספק תוצאות באופן מיידי ובטווח הארוך להפחתת הסימנים העיקריים הבולטים של הזדקנות סביב אזור העיניים:
באופן מיידי: אזור העיניים מקבל גל של לחות לרענון העיניים ולריכוך קווים עדינים ויבשים; העיניים נראות בהירות וזוהרות יותר ו-90% מהרדיקלים החופשיים הנוצרים מהסביבה מנוטרלים בטרם היווצרות הזדקנות מוקדמת של העור.
בטווח הארוך: תוך שבוע בלבד, העור לח יותר וחלק יותר; העור נראה בריא יותר, בד בבד עם הפחתת קווים עדינים וקמטים. בנוסף, העור באזור העיניים נראה מוצק וצעיר יותר וניכרת הפחתה משמעותית של קווים עדינים, נפיחות, עיגולים כהים, יובש, וגוון עור בלתי אחיד סביב העיניים.

מרקם הג'ל של הסרום הינו נוח ביותר, מרענן ורך ומחליק את האזור העדין של העיניים. על-מנת לקבל תוצאות אפקטיביות, יש להשתמש במוצר כל יום לריפוי הנזקים באזור העיניים. פשוט לטבול את קצה האפליקטור בצנצנת ולמרוח 3 נקודות קטנות באזור העיניים, כשהוא נקי, בבוקר ובערב. למרוח בעדינות סביב העין עם אצבע הטבעת. חשוב לשטוף את האפליקטור לאחר כל שימוש!
הסרום נבדק דרמטולוגית, אינו גורם לאקנה, נטול בישום, וניתן לשימוש על כל סוגי העור.

המחיר: 310 ₪ (תכולה: 15 מ"ל)
להשיג בנקודות המכירה של אסתי לאודר ברשת הסופר-פארם, ניו-פארם, המשביר לצרכן, אפריל, ובפרפומריות ובבתי המרקחת ברחבי הארץ.

אין תגובות:

הוסף רשומת תגובה

LinkWithin

Related Posts with Thumbnails