יום חמישי, 23 בדצמבר 2010

ORGANIX COSMETIX ANTI AGING - הדור הבא של הקוסמטיקה האורגאנית

organix-cosmetix-anti-aging-36-c

צריכת קוסמטיקה אורגנאית הפכה בשנים האחרונות למגמה הולכת ומתפשטת בעולם. על-פי הערכות מומחים, בשנה החולפת היקף הגידול של הקוסמטיקה האורגאנית גדל לאין שעור ביחס להיקף הגידול שחל בשוק הקוסמטיקה הכללי. עם זאת, עד היום לא ניתן היה למצוא מוצרים אורגאניים טהורים, המכילים מרכיבים פעילים ויעילים לעיכוב הזדקנות העור ולקבלת אפקט אנטי אייג'ינג טבעי.

חברת בי פוריו, יצרנית מותג הקוסמטיקה האורגאני המוביל ORGANIX COSMETIX, גאה להציג את סדרת הטיפוח האורגאנית האנטי אייג'ינג הראשונה בעולם: ORGANIX COSMETIX ANTI-AGING.
סדרת האנטי אייג'ינג החדשה מבית ORGANIX COSMETIX מבוססת על מרכיב פעיל ויעיל מאד – IBR-DORMIN, המופק מפקעת הנרקיס. לתאי העור מספר מוגבל של מחזורי חיים, כלומר יכולת מוגבלת להתחלף. בגיל מבוגר, כאשר מאגר התאים מתדלדל, העור הופך יבש יותר ומופיעים קמטים. IBR-DORMIN הוא פטנט ישראלי, שנועד לבקר ולפקח על תחלופה תקינה של תאי העור, וע"י כך לעכב את תהליך ההזדקנות של עור הפנים. שימוש קבוע במוצרים המכילים רכיב זה מסייע משמעותית להשגת מראה עור צעיר, בריא ורענן, תוך עיכוב הופעת הקמטים וסימני הגיל האחרים לאורך זמן.

OLYMPUS DIGITAL CAMERA

בסדרה זו ניתן למצוא מרכיבים פעילים נוספים, ביניהם:
COHELISS BIO – מרכיב עשיר בארבינוקסילנסים (ARABINOXYLANS) המעודדים את התפקודים המכאניים והביולוגיים של התא, אלה המעורבים בויסות "כוחות המתיחה" בעור. הארבינוקסילנסים המשולבים ב- COHELISS BIO מופקים מזרעי שיפון הגדלים בחוות אורגניות. הללו מאיצים את פעילות הטבעית בעור האחראית למיצוק, גמישות ולמראה עור מתוח.
EASYLIANCE - העור באזור העיניים עדין ודק במיוחד, העייפות והגיל ניכרים בו היטב. EASYLIANCE הינו חומר פעיל ומתקדם הנועד לטיפול בעור העדין שמסביב לעיניים. הוא יוצר שכבה על העור, המעניקה לו, הן תחושת מתיחה מיידית והן אפקט הרמה ארוך-טווח.
NECTAPURE - חומר פעיל המופק מתמציות צמחים מיוחדות מהאלפים השוויצרים. NECTAPURE מגן על העור מפני "הלחץ העירוני"- רדיקלים חופשיים שמקורם בפגעי האוויר, קרני השמש, העשן, הפיח ועוד, הגורמים להזדקנות מוקדמת של העור.
VITANOL BIO - חומר פעיל המעודד את חילוף החומרים המטבולי בתא ועל ידי כך מפחית את הופעת הקמטים באופן משמעותי. VITANOL BIO מהווה תחליף טבעי, יציב ובטוח לרטינול. הוא מעודד את ייצור הקולגן ומעניק לעור מראה זוהר.
ORGANIC EPICA - נוגד חמצון חזק המגן על העור מפני השפעתם המזיקה של הרדיקלים החופשיים. מבחנים קליניים הוכיחו את יכולתו להפחית עד כ- 55% מהקמטים וקווי הגיל לאחר שימוש של 30 יום בלבד.

סדרת האנטי אייגי'נג של אורגניקס קוסמטיקס כוללת 7 מוצרים ומקיפה מערך טיפולים לכל סוגי העור:

קרם יום אנטי אייג'ינג לכל סוגי העור:
קרם יום אורגאני וחדשני זה נועד להפחית את הופעתם של קמטים, לעכב את סימני ההזדקנות בעור ולאזן אותו. הקרם נועד לסייע בצמצום ההשפעות המזיקות של הסביבה והרדיקאלים החופשיים ולסייע בשמירת המראה הצעיר של העור.
מחיר: 149 ₪ (תכולה: 50 מ"ל)

anti-aging-day-cream-543-p[ekm]200x200[ekm]

קרם יום אנטי אייג'ינג לעור רגיל עד שמן:
קרם יום אורגאני חדשני זה נועד להשיג אפקט אנטי אייג'ינג גם לעור פנים, הנוטה לשמנוניות. קרם הפנים עשיר ברכיבים פעילים, שתפקידם לעכב את הופעת סימני הגיל ולהגן על בריאות העור. הקרם מכיל, בין השאר, תערובת ייחודית המופקת מאורז ובמבוק, שתפקידה לספוג את השמנוניות בעור ולהותיר אותו חלק לאורך שעות רבות.
מחיר: 149 ₪ (תכולה: 50 מ"ל)

קרם לילה אנטי אייג'ינג לכל סוגי העור:
מרבית הפעילות של ההתחדשות והבנייה של תאי העור מתרחשת בלילה. קרם אורגאני וחדשני זה נועד להעניק לעור את האנרגיה הדרושה לו לשם ביצוע פעילות זו באופן היעיל ביותר. כמו כן, קרם הלילה, נועד לסייע בהפחתת הופעתם של הקמטים, לעכב את סימני ההזדקנות בעור ולשפר את איזון העור. שימוש קבוע ומתמיד בקרם יסייע בהשגת מראה צעיר ורענן לעור הפנים.
מחיר: 149 ₪ (תכולה: 50 מ"ל)

anti-aging-night-cream-544-p[ekm]200x200[ekm]

קרם אנטי אייג'ינג לעיניים:
אזור העיניים הוא האזור החשוב והרגיש ביותר בפנים. לפיכך, הוא זקוק לטיפול מיוחד. קרם עיניים אורגאני חדשני זה נועד להפחית את סימני הזמן וכן לסייע בקבלת אפקט של מיצוק העור ומראה צעיר יותר. קרם העיניים מגן על העור העדין מפני השפעתם המזיקה של רדיקלים חופשיים ופועל להפחתת הופעתם של קמטים.
מחיר: 129 ₪ (תכולה: 30 מ"ל)

anti-aging-eye-cream-545-p[ekm]200x200[ekm]

סרום פנים אנטי אייג'ינג לכל סוגי העור:
סרום פנים חדשני זה נועד לסייע בהפחתת הופעתם של קמטים וקווי גיל, בהשגת אפקט של מיצוק והרמה ובדחיית סימני הגיל. הסרום מכיל ריכוז גבוה של חומרים פעילים ויכול לשמש כתוספת לקרם או כתחליף לו. שימוש יומיומי וקבוע יסייע בשמירה על מראה צעיר, בריא ורענן.
מחיר: 149 ₪ (תכולה: 50 מ"ל)

anti-aging-face-serum-547-p[ekm]200x200[ekm]

סרום ליפטינג אנטי אייג'ינג לעיניים:
העיניים והאזור שמסביבן הינם המפתח למראה צעיר ובריא. סרום הליפטינג מכיל, בין השאר, את הרכיב הפעיל והמתקדם Easyliance (ממקור טבעי) שתפקידו לסייע בהענקת אפקט הרמה מהיר ובעל תוצאות ויזואליות מרשימות. הסרום נועד לסייע בהפחתת הופעתם של קמטים וקווי גיל, בהשגת אפקט של מיצוק והרמה ובעיכוב סימני גיל.
מחיר: 129 ₪ (תכולה: 30 מ"ל)

anti-aging-lifting-eye-serum-546-p[ekm]200x200[ekm]

ג'ל ניקוי אלו-ורה:
ג'ל ניקוי זה, מבוסס אלו-ורה, הינו ג'ל ניקוי אורגאני טהור אשר מנקה ומטהר את עור הפנים ולא מייבש אותו. בנוסף לאלו-ורה, ג'ל הניקוי מכיל רכיבים צמחיים פעילים הפועלים כנגד הרדיקאלים החופשיים, מלחחים ומרעננים את העור.
מחיר: 79 ₪ (תכולה: 150 מ"ל)

שימו לב, לרגל השקת הסדרה, בקניית אחד ממוצרי סדרת האנטי אייג'ינג החדשה, יינתן במתנה ג'ל ניקוי לפנים מהסדרה בשווי 79 ש"ח במתנה!

להשיג ברשתות סופר-פארם, ניצת הדובדבן, טבע קסטל ואורגניק מרקט.

אין תגובות:

הוסף רשומת תגובה

LinkWithin

Related Posts with Thumbnails