יום ראשון, 19 בדצמבר 2010

ORLY משיקה את Tis The Season' - קולקציית לקים מוגבלת לחגים

מראה סילבסטר ORLY

בסוף השבוע יצוין בעולם הנוצרי חג המולד, וכמה ימים אחריו הסילבסטר. לרגל תקופת חגים זו ולקראת תחילתה של השנה האזרחית החדשה השיקה ORLY - יצרנית הלק האמריקאית, קולקציית לקים מרהיבה במהדורה מוגבלת בשם Tis The Season'.
לדברי קטיה שו, המדריכה הראשית של המותג: "לחג חשיבות רבה לכלכלה העולמית. 'עונת חג המולד' מתחילה מספר ימים לפני מועד החג וממשיכה עד ל-1 בינואר. מדי שנה בוחרת חברתנו להשיק קולקציה עכשווית במהדורה מוגבלת אשר הולמת את ערכי החג וסמליו".

הקולקציה עוצבה בהשראת החגים ואחדות המשפחה ומונה 6 גווני לק חדשים:

קולקציה

אדום - Candy Cane Lane: מושק בהשראת בגדיו המרהיבים של סנטה קלאוס, הדמות הבדיונית המשויכת לחג המולד. הזקן החביב וטוב הלב, המגיע בלבוש אדום מלפלנד ומסתובב ברחבי העולם על גבי מזחלת רתומה לאיילים מעופפים מחלק מתנות ומגשים משאלות.
זהב – Glitz and Glamour: גוון הזהב שבקולקציה מושק כמחווה לאותן מתנות שקיבלו הורי המשפחה הקדושה מחכמי קדם. חכמים אלה, שהגיעו בתחילה לירושלים סיפרו כי ראו כוכב, המספר על לידתו של מלך גדול. הם הלכו בעקבות הכוכב עד לבית לחם ושם העניקו 3 מתנות: זהב, מור ולבונה.
שחור - Naughty Or Nice: הצבע השלישי בסדרה מושק בהשראת שאלת השאלות המופנה ל"אבא של חג המולד" (פאפא-נואל, Père Noël) שמטרתו לקבוע, האם אתה שובב או נחמד? ובהתאמה האם תקבל השנה מתנה מסנטה.
בורדו - Rockin Rocket: קישוטי עץ חג המולד כוללים סרטי בד, וכן כדורים צבעוניים העשויים זכוכית, בדולח ומתכת המצוירים או צבועים בבורדו. הצבע הדומיננטי של העיטורים מזכיר את צבעי פירות היער והאוכמניות המעטרים את העץ.
לבן - Winter Wonderland: על פי ההגדרה האסטרונומית, החורף מתחיל ב"יום המפנה" (21 בדצמבר), כשלושה ימים לפני יום חג המולד. הגוון המטאלי מושק בהשראתו של החורף הקריר ופתיתי השלג. סנטה קלאוס, כידוע הגיע מלפלנד החורפית, תרבותם של תושבי המקום נעוצה במרחבי הטבע שבו הם מגדירים את זהותם וחייהם, ושואבת מהקוטביות של החיים באזור הסוב-ארקטי, ולכן הם מייחסים בפולחנם חשיבות רבה גם לסממנים של חילופי עונות, ציד ושלג.
ירוק - Meet Me Under the Mistletoe: הצבת עץ חג מולד היא מנהג שכיח המתקיים בכל רחבי העולם לקראת חג המולד. במסגרת מנהג זה נהוג להציב בבית או במקום ציבורי עץ ירוק-עד, בדרך כלל עץ מחטני, ולקשט אותו בקישוטים ותאורה. כמחווה לעצי האשוח הירוקים מושק גוון ירוק מרהיב.

Orly-Holiday-2010-Tis-the-Season-nail-polish-collection-promo-swatches

מחיר לק: 25 ₪
להשיג ברשתות הפארם ברחבי הארץ.

אין תגובות:

הוסף רשומת תגובה

LinkWithin

Related Posts with Thumbnails