יום שני, 31 באוקטובר 2011

מותג האיפור Maybelline New York יעניק חסות לשבוע האופנה בת"א

אחרי ניו-יורק, רומא, ברלין, אמסטרדם, מוסקבה, טוקיו ועוד, הגיעה תורה של תל-אביב להצטרף לרשימה המכובדת של ערי האופנה!

mny_wallpaper

שבוע האופנה תל-אביב TLVFW יתקיים בין התאריכים 21-23/11/2011 במתחם "התחנה" המדהים שבעיר. את חסות האיפור יעניק מותג האיפור הבינלאומי מייבלין ניו יורק, בדומה לחסות שהעניק לשבועות האופנה האחרים שהתקיימו בכל עונה בערים הגדולות בעולם.
לדברי דורית וידבסקי, מנהלת התקשורת של מייבלין ניו יורק בישראל, "מייבלין ניו יורק מהווה חלק בלתי נפרד משבועות האופנה המתקיימים ברחבי העולם וגאה להטביע את טביעת האצבע הבינלאומית שלה בשבוע האופנה שייערך בתל אביב אשר במהלכו תציג מראות מגוונים ונועזים במהלך התצוגות השונות, ותמחיש את הטרנדים והמגמות בעולם הביוטי".

במהלך שבוע האופנה בתל-אביב יתקיימו כ-17 תצוגות של מעצבי האופנה המובילים בישראל, שיציגו את קולקציות אביב-קיץ 2012 שלהם. בין המעצבים ניתן למצוא את יניב פרסי, טובל'ה, ששון קדם, יוסף, מירה צביליגר, דורין פרנקפורט, גלית לוי, GOTTEX  מולי גרד, דורית (דודו) בר אור, אלמביקה, שי שלום ואלון לבנה. אגב, זה המקום לציין גם, שאורח הכבוד של שבוע האופנה יהיה לא אחר מאשר המעצב הנחשב רוברטו קוואלי (ROBERTO CAVALLI), שיחשוף את הקולקציה שלו בפתיחת אירועי האופנה.

כמובן, כל הדוגמנים/ות שיופיעו בתצוגות השונות יאופרו במוצרי האיפור של מייבלין ניו-יורק. בנוסף, במסגרת מתן החסות, תשיק מייבלין ניו יורק שני "לוקים:
המראה הראשון: מראה האיפור לחורף 2011/12 - CAT EYES (בתמונה למעלה), במסגרתו יושקו שורה של מוצרים חדשים וחדשניים, ביניהם: צלליות אפויות, אייליינר חדשני, מסקרה בגרסה מנומרת ועוד.

 fishbain-2_00414-2 המסקרה המנומרת החדשה

המראה השני – מראה האיפור המרכזי לקיץ 2012, שייחשף במהלך התצוגה של המעצבת דורית (דודו) בר אור ויתכתב עם הקולקציה שהיא תציג. אגב, גם במסגרת התצוגה הזו, שתתקיים ביום שלישי (22/11/11) בשעה 10:00, תשיק מייבלין מוצר דגל חדש, שיככב בעונה הקרובה, כך שנראה שיש בהחלט למה לצפות...

כמו בחו"ל, גם כאן הכל יקרה בגדול, כולל שידורים שוטפים של התצוגות על מסכי ענק בשטחי מתחם 'התחנה', אירועי השטיח האדום וכן אירועי אופנה ולייף סטייל במתחם מיוחד ב"תחנה".
ובחו"ל כמו בחו"ל - מקובל בשבועות האופנה בעולם, שהכניסה הינה למוזמנים בלבד, ברישום מראש. כך או כך, מרבית המוזמנים הם בעצם אנשי התקשורת הזרה, המגיעים במיוחד לישראל להתרשם מהיצירה הישראלית באופנה. בכל אופן, אני מקווה שאצליח לרכז עבורכם את הלוקים האיפוריים המעניינים שיוצגו על המסלולים שם...

אין תגובות:

הוסף רשומת תגובה

LinkWithin

Related Posts with Thumbnails