יום שלישי, 10 בינואר 2012

המייקאפ הבלתי נראה של אסתי לאודר

בחודש מרץ 2012 תשיק "ESTEE LAUDER" מייקאפ נוזלי חדש בלתי נראה, זאת אומרת זהו שמו של המייקאפ - Invisible Fluid Makeup. המייקאפ החדש מהווה כיוון דרך חדש במותג והוא מתואר כמוצר טכנולוגי מתקדם המשפר את מראה העור מבלי להשאיר עקבות כלשהן. המרקם שלו קליל, יש לו גימור טבעי לחלוטין והכיסוי ניתן לבניה.

Clients|Estee Lauder

פורמולת המייקאפ מבוססת על טכנולוגיית ה-IntuiTone™ (פטנט רשום), המתאימה באופן מושלם לכל גווני העור מכל מוצא אתני. המייקאפ החדש מבטיח מראה טבעי לחלוטין באמצעות עבודה עם תתי-הגוונים הטבעיים של המשתמשת, באופן שהעור נראה רענן, אחיד וזוהר בכל תאורה. טכנולוגיה חדשה זו מאופיינת במיזוג של פיגמנטים זעירים במיוחד וחלקיקים אופטיים. הכדוריות הזעירות הללו של גוונים זוהרים מספקים לעור כיסוי ושקיפות כאחד ומאפשרים לאור להשתקף דרכו. כתוצאה מכך, העור נראה אחיד וטבעי, בלי המראה הקמחי או המסכתי.
לדברי החברה, מאחר והפורמולה מורכבת משלוש פאזות, יש לנער היטב את הבקבוק לפני השימוש במייקאפ. פעולה זו לוכדת את חלקיקי האוויר הזעירים שבתוך המוצר ובכך מחקה את אותו המראה הקליל, הטבעי והחלק המתקבל בדיוק כמו בשימוש באייר בראש.

המייקאפ Invisible עמיד לזמן ארוך, אינו מכיל שומן או אלכוהול והוא מועשר ברכיבים מינרליים ידידותיים לעור. בנוסף, הוא מכיל גם חומצה היאלורונית השומרת על הלחות בעור לאורך כל היום.
המייקאפ מגיע בבקבוק אטום בעיצוב מודרני, בגוון בז' עם פקק כחול כהה, והוא מוצע ב-10 גוונים ומתאים, כאמור, לכל סוגי העור. ניתן להניח אותו באמצעות האצבעות או עם מברשת מתאימה.

אגב, המאפר טום פישו, המשמש כמנהל הקריאטיבי של המותג, עבד לראשונה עם המייקאפ הנ"ל מאחורי הקלעים של תצוגת האופנה של דרק לם בשבוע האופנה בניו-יורק לאביב 2012.

הדוגמנית ג'ון סמולס מאופרת במייקאפ ה"בלתי נראה"
בתצוגה של דרק לם

כאמור, המייאקפ אמור לעלות על המדפים במהלך מרץ 2012 – אולי עד אז נזכה לראות אצלינו גם את ה-BB קרם שהשיקה אסתי לאודר לאחרונה…

תגובה 1:

  1. אולי הצילום לא כ"כ משקף, אבל יחסית לצוואר, ולתמונות אחרות שלה (למשל פה: http://lifestyle.nana10.co.il/Article/?ArticleID=788094) יכול להיות שהמייקאפ המהולל קצת בהיר לגברת?..

    השבמחק

LinkWithin

Related Posts with Thumbnails