יום חמישי, 5 בינואר 2012

L'ORÉAL PROFESSIONNEL משיקה סדרה חדשה לשיקום שיער פגום

"לוריאל פרופסיונל" משיקה בימים אלו את L’Oreal Professionnel Absolut Repair Cellular ("אבסולוט ריפייר סלולר") – סדרה חדשה לטיפול בשיער פגום. לכאורה, מדובר בעוד סדרה של מוצרים לשיער, אבל מה שבאמת הפתיע אותי הוא, שאחד הרכיבים המרכזיים בסדרה הוא חומצה לקטית. עד כמה שאני יודעת, הצטברות של חומצה לקטית במקומות שונים בגוף היא לא ממש סימפטית (למשל, התכווצויות שרירים שאנו חווים הן תוצאה של הצטברות חומצה לקטית בשריר), אבל מסתבר שכאשר החומצה הזו מחלחלת לשיער שלנו, היא מסייעת לו להיות חזק ואלסטי. חומצה לקטית, מעצם הגדרתה, הינה תרכובת אורגנית טבעית הנוצרת על-ידי תהליך תסיסה. מדובר ברכיב מרכזי המצוי במערכת האגירה, והיא משמשת לרוב בתחום הקוסמטיקה כדי לטפל בפגמים שונים בעור.

בקיצור, מבלי להלאות אתכם בחומר טכני מידי, החומצה הלקטית המצויה בפורמולת המוצרים בסדרת המוצרים Absolut Repair Cellular של "לוריאל", חודרת ללב סיב השערה, משקמת את יכולת ההגנה הטבעית שלה ובונה מחדש את המבנה שלה. התוצאה: השיער מקבל גימור חלק ומבריק והשיער חוזר לחיים.

הסדרה כוללת 7 מוצרים המתחלקים לשתי קבוצות: מוצרי טיפול (שמפו, מסכה, באלם ואמפולה לשימוש במספרה בלבד) ומוצרי טיפוח (סרום לקצוות מפוצלים, קרם משקם וספריי משקם הפועל תחת חום). לדברי החברה, ממחקר שהם ערכו, לאחר 10 ימים של שימוש בשמפו ובמרכך מהסדרה: 74% העידו ששיערם נהיה חזק יותר ו-83% טענו שהשיער הפך לרך ונעים למגע. אני קיבלתי להתנסות את המסכה לשיער – לא יכולה לומר לכם אם השיער שלי הפך לחזק יותר אחרי השימוש בה, אבל הוא בהחלט קיבל תחושה רכה ונעימה.

hair

כדאי לשים לב למוצר הבאלם בסדרה – מדובר למעשה במוצר ניקוי עדין, המהווה תחליף לשימוש בשמפו ומסכה והוא מיועד לשיער פגום ביותר. הבאלם מעניק לחות מרוכזת לשיער ומרכך אותו מבלי להכביד עליו. מומלץ להשתמש בו לסירוגין עם שמפו ומסכה (שבוע-שבוע).

מחירים:
שמפו אבסולו סלולר ריפייר (500 מ"ל) - 124 ₪
מסכה אבסולו סלולר ריפייר (500 מ"ל) - 186 ₪
אבסולו סלולר טרמו ריפייר (150 מ"ל) - 98 ₪
אבסולו סלולר ריפייר ספריי (125 מ"ל) - 119 ₪
אבסולו סלולר ריפייר באלם (500 מ"ל) - 95 ₪
אבסולו סלולר ריפייר סרום (50 מ"ל) - 118 ₪
אבסולו סלולר ריפייר קרם לחות ללא שטיפה (150 מ"ל) - 95 ₪

את מוצרי הסדרה ניתן להשיג במספרות מורשות של לוריאל פרופסיונל בלבד – שם ניתן לקבל גם יעוץ אישי ממעצב השיער כמו גם טיפול מקצועי באמפולה מיוחדת (Power-Cell Repair) כצעד ראשון בשיקום אינטנסיבי של שיער פגום.
לפרטים נוספים אפשר להתקשר לטלמסר של "לוריאל פרופסיונל": 1-800-301-666.

2 comments:

  1. נשמע מעניין! אני בחיפוש אחר המוצרים שיצילו את השיער שלי
    אגב, המוצרים נמצאים גם בסטרוברי:)

    השבמחק
  2. ענת, סביר להניח שהמוצרים מוצעים גם בסטרוברי. אמנם אצלנו הם מושקים כעת, אבל בחו"ל הם הושקו כבר לפני קצת יותר מחצי שנה.
    מקווה בשבילך שתמצאי את מוצרי הפלא שלך במהרה... :)

    השבמחק

LinkWithin

Related Posts with Thumbnails