יום חמישי, 20 בפברואר 2014

Estée Lauder Clear Difference collection

אסתי לאודר משיקה את Clear Difference - סדרה חדשה של מוצרי טיפוח, המיועדת לטפל בפגמים בעור בוגר.הסדרה החדשה כוללת, לפי שעה, שלושה מוצרים בלבד:
Clear Difference Advanced Blemish Serum (סרום) ו- Clear Difference Targeted Blemish Treatment (קרם טיפולי) – שניהם אמורים לטפל באופן יעיל, אבל עדין, בהפחתת מראה הפגמים הקיימים ולסייע במניעת הופעתם של פגמים חדשים.
את שני המוצרים הללו משלים
BB קרם חדש, המכונה בשם הארוך Clear Difference Complexion Perfecting BB Creme SPF25, שמיועד לטשטש את נראות הפגמים ובמקביל גם לטפל בהם. ה-BB קרם יהיה זמין ב-3 גוונים חצי-שקופים: Light (בהיר), Medium (בינוני) ו- Medium Deep (כהה).


לדברי החברה, פגמים בעור כבר מזמן לא נחלתם הבלעדית של בני נוער ואחת הבעיות המרכזיות, שמטרידה נשים בוגרות כיום, הינה הופעתם של פצעונים על עור הפנים. מבחינה פסיכולוגית יש לכך השפעה מוראלית רבה, שיכולה להוביל ללחצים, מתחים וחוסר איזון הורמונלי, וכפועל יוצא מכך לייצור מוגבר של בלוטות החלב והופעתם של כתמים על העור. אגב, בסקר שערכה החברה התברר שהופעתם של פצעונים ופגמים בעור מהווה את הדאגה השניה במספר אצל נשים, אחרי אנטי-אייג'ינג.

המוצרים בסדרה החדשה מיועדים לשימוש יומיומי. הפורמולה שלהם אינה מכילה שומן, אינה מייבשת ויש בה רכיבים מרגיעים. הם מכילים את נוסחת ההבהרה המשולשת Triple Action Clarity Technology – טכנולוגיה חדישה של המותג, המשלבת חומצה סליצילית, גלוקוזאמין ו- Laminaria Saccharina (סוג של אצה חומה). כולם יחדיו פועלים כדי למזער את החמרתם של הפגמים הקיימים, כמו גם את תדירות הופעתם של פצעונים והפחתת מראה הנקבוביות והברקה של העור.

סדרת המוצרים החדשה Estée Lauder Clear Difference אמורה לעלות על המדפים ברחבי העולם במהלך מרץ 2014.


אין תגובות:

הוסף רשומת תגובה

LinkWithin

Related Posts with Thumbnails