יום ראשון, 2 בפברואר 2014

קסטרו תפתח בישראל רשת חנויות של מותג היופי והקוסמטיקה הצרפתי YVES ROCHER

מותג האופנה הישראלי "קסטרו" נותן פרשנות חדשה לביטוי "לבישת שפתון/בושם": החברה חתמה בימים אלו על הסכם שיתוף פעולה עם מותג היופי והקוסמטיקה הצרפתי "איב רושה" (Yves Rocher), במסגרתו תפתח באופן בלעדי חנויות של המותג בארץ.למי שטרם יצא להכיר או להתוודע למוצרי "איב רושה", מדובר במותג המייצר ומשווק מוצרים בעלי פורמולות בוטניות. בין המוצרים של המותג ניתן למצוא מוצרי איפור, בישום, שיער, טיפוח וטואלטיקה.


המותג "איב רושה" מכונה על-שם המייסד שלה, יזם צרפתי, שבשנת 1959 ייצר את הקרם הראשון שלו מצמח רב-שנתי מקומי על-פי מתכון סודי שקיבל ממרפא מקומי. כמעבדת הייצור שימשה עליית הגג בביתו של רושה בעיירה הצרפתית הקטנה לה גסילי (שמאוחר יותר אף כיהן כראש העיר שלה במשך 40 שנה). את הקרמים שייצר, שיווק באמצעות שיטת מכירות פורצת דרך בעולם הקוסמטיקה של אותה תקופה: מכירה דרך קטלוגים והזמנה בדואר.

איב רושה ז"ל, מייסד המותג

מאז ועד היום זוכה המותג לפופולאריות מרובה ברחבי העולם, הודות למוצרים הנפלאים המיוצרים במעבדות הפרטיות שלו, הכוללות בין השאר 20 צוותים רב-תחומיים של בוטנאים, פיטוכימאיים, דרמטולוגים ועוד העובדים זה לצד זה. את הרוב המכריע של רכיבי המוצרים, מפיק המותג משדות אורגניים שבבעלותו, כך שהוא מפקח על כל שלב ושלב ביצור המוצר, החל מתהליך הגידול של הצמח ועד הגעתו לצרכנים בפועל. כיום, מוצרי המותג משווקים ליותר מ-90 מדינות ברחבי העולם.

אגב, איב רושה- מייסד המותג, נפטר בשנת 2009. נכדו, בריס רושה, קיבל לידיו את מושכות הניהול של החברה ועושה זאת בהצלחה יתירה עם מחזור מכירות עולמי המוערך ביותר מ-2 מיליארד דולר.

את המוצרים של המותג נזכה לראות (סוף-סוף) בארצינו החל מהמחצית השניה של שנת 2014.

לאתר "איב רושה": http://www.yves-rocher.com/

5 תגובות:

 1. כל מותג שיש בו ניחוח צרפתי מתקבל פה בברכה :)
  אני מחכה לא פחות לאיפור...

  השבמחק
 2. רק שהמחירים יהיו כמו באירופה!

  השבמחק
  תשובות
  1. אכשהו נראה לי שנמשיך לקנות באירופה.

   מחק
 3. איזה כיף לדעת שהרבה חברות עושות עלייה לישראל :}
  מקווה שהמחירים יהיו סבירים

  השבמחק

LinkWithin

Related Posts with Thumbnails