יום ראשון, 4 במאי 2014

OPI Ford Mustang Collection (קיץ 2014)

אז אחרי שנחשפנו ללקים בקולקציית "קוקה קולה" של OPI, הנה פרטים על קולקציה נוספת של החברה, שנוצרה בשיתוף פעולה לא פחות מסקרן עם מותג המכוניות "פורד מוסטנג" (עליו גם סיפרתי לכם בעבר).כזכור, הקולקציה נוצרה בהשראת חגיגות יום הולדת 50 לרכב הפורד מוסטנג, והיא כוללת מהדורה מוגבלת של לקים בגוונים המשקפים את הרוח, התשוקה וההתרגשות שמביאה עמה אחת מהמכוניות הכי אהובות בארה"ב.

הקולקציה מונה 6 לקים, שעל הפקק השחור של כל אחד מהם מופיע סוס דוהר – הלוגו האייקוני של המוסטנג:

·         Race Red – אדום, הצבע המוביל של הקולקציה, המהווה מחווה לאחד מהצבעים המזוהים ביותר עם הרכב האייקוני.

·         50 Years of Style – זהב פנינה, לציון כל אבני הדרך שעשה המותג ב-50 שנותיו.

·         Queen of the Road – שחור, בהשראת העיצוב הפנימי של הרכב, המעורר תיחכום ותמיד ישאר קלאסי, בדיוק כמו השמלה השחורה הקטנה.

·         The Sky’s My Limit – כחול, בהשראת הרגשת החופש של כביש פתוח ונצנוץ של שמים כחולים אינסופיים. גוון המעורר תחושה של הרפתקה נשית ומהווה את הגוון הטרנדי לקיץ שימשיך גם לסתיו הקרוב.

·         Girls Love Ponies – ורוד, משקף את היותה של האשה רבת-פנים: תזכורת לנשיות שלה, אפילו כשהיא אוחזת בהגה של הפוני רב-העוצמה.

·         Angel with a Leadfoot – לבן, בין אם לובשים אותו לבד או כדי להבליט גוון אחר, הלבן תמיד יהיה הכרחי במלתחתה של אשה וגם כדי ליצור אמירה כלשהי.הקולקציה צפויה לעלות על המדפים בעולם במהלך יולי 2014.

אין תגובות:

הוסף רשומת תגובה

LinkWithin

Related Posts with Thumbnails