יום שלישי, 30 בספטמבר 2014

Guerlain Un Soir a L’Opera Collection (חגים 2014)

Un Soir a L’Opera - קולקציית החגים של מותג היופי הצרפתי גרלן לשנת 2014, נוצרה בהשראת האווירה הזוהרת של האופרה (אבל לא רק!) והיא מביאה איתה מיגוון של מוצרים יוקרתיים באריזות חגיגיות מסוגננות. הכל במהדורה מוגבלת, כמובן.כאמור, הקולקציה ששואבת את השראתה מבתי האופרה המפוארים, מבוססת על גוונים אדומים וזהובים, המסמלים את וילונות הסאטן הכבדים והעיטורים המוזהבים שקישטו את מרפסות הצפייה בהם. למעשה, הקולקציה מחולקת לשני חלקים: White Swan ("ברבור לבן") שמציע בעיקר גוונים מטאליים מוזהבים לשפתיים, ציפורניים ועיניים, ו- Black Swan ("ברבור שחור") שמציע גוונים נועזים יותר כמו אדום, בורדו ואפור.

כמו תמיד, הקולקציות של המותג קשורות גם באופן כלשהו למוטיבים מההיסטוריה שלו. הפעם, מדובר ב- Coque d'Or, הבושם של ז'ק גרלן משנת 1937, שמקבל כעת פרשנות מחודשת.

בקולקציה:

Guerlain Coque d’Or Perfumed Iridescent Powder for Body & Hair – פודרה מנצנצת ומבושמת לגוף ולשיער באריזת וינטאג' מפוארת, המעוצבת בהשראת הבקבוק המקורי של הבושם Coque d'Or, בצורת עניבת פרפר מוזהבת עם מרסס ורוד גדול. 


Guerlain Petrouchka Eyes & Blush Palette – אריזת קומפקט כפולה ומוזהבת, מעוטרת בסרט ורוד. הרובד התחתון כולל 4 סמקים ואילו העליון מחזיק בתוכו חמש צלליות מקסימות, שלוש מתוכן בגימור שימרי.


Guerlain Meteorites Perles D’Etoile – שום קולקציה לא תהיה שלמה ללא מהדורה נוספת של פודרת כדוריות המטאוריטיות, ובקולקציה זו היא מגיעה באריזה מהממת במיוחד: אריזה מוזהבת עם מכסה מעוטר בסרט בגווני ורוד וזהב. הכדוריות מגיעות בשילובי גוונים של ורוד, אדום, זהב וברונזה, המעניקות יחדיו זוהר ורוד חם לפנים.


Guerlain Rouge G lipstick – השפתון המפורסם של המותג עם האריזה המגנטית הכוללת מראה קטנה, מוצע בקולקציה בגוון Rouge Parade – גוון אדום קלאסי. השפתון מגיע באריזה מיוחדת בצבע אדום עם עיטורים מוזהבים.


Guerlain Ecrin 2 Couleurs – צמד צלליות המוצעות בשני גוונים הרמוניים, באריזות מוזהבות מוגבלות:
·         10 Cygne noir (ברבור שחור) – שחור שימרי וסגול סאטני.
·         11 Cygne blanc (ברבור לבן) – ורוד שימרי וורוד כסוף.


Guerlain Gloss D'Enfer – ליפגלוסים:
·         901 Top Coat Reflets Or L’Oiseau de Feu – טופקוט שקוף עם חלקיקים מוזהבים.
·         920 Rouge Parade – אדום קלאסי.


Guerlain La Laque Coleur – לקים:
·         400 Coque d’Or – זהב פנינתי
·         901 L’Oiseau de Feu top coat – טופקוט שימרי מוזהב

הקולקציה צפויה לעלות על המדפים (בחו"ל) במהלך נובמבר 2014.


אין תגובות:

הוסף רשומת תגובה

LinkWithin

Related Posts with Thumbnails