יום רביעי, 4 בנובמבר 2015

Estée Lauder Nightwear Plus Detox Collection

מותג היופי "אסתי לאודר" מתחדש בליין טיפוח חדש המכונה בשם Nightwear Plus Detox ומבטיח להעניק לעור שלנו הגנה נוגדת-חימצון ברציפות של עד 8 שעות, תוך כדי סיוע בתהליכי התחדשות העור – כל זאת בזמן שאנו ישנים!הליין החדש כולל, לפי שעה, 2 מוצרים בלבד: קרם לילה מטהר ומסכה לטיהור מיידי. שני המוצרים עוצבו כדי לעבוד בסינרגיה ביניהם כדי לטהר את הנקבוביות, לעדן את מרקם העור ולהפחית קווים וקמטוטים.

Estee Lauder NightWear Plus Anti-Oxidant Night Detox Crème – קרם לילה המיועד לסלק רעלים מהעור, להרגיע אותו ולהעשירו מיידית בלחות בזמן השינה. פורמולת הקרם העשיר, אך בעל המרקם הקליל והמרענן, כוללת רכיבים נוגדי חימצון רבי עוצמה כמו חומצה אלפא ליפואית, קינטין, ויטמינים C ו-E, קואנזים Q10 ואידיבנון (חומר נוגד חימצון המגן על תאי העור מהתפוררות והזדקנות מוקדמת). הקרם מגיע בתוך צנצנת ירוקה עם מכסה מוזהב (50 מ"ל).


Estee Lauder NightWear Plus 3-Minute Detox Mask – מסיכת פנים לטיהור ורענון מיידי, המבוססת על חימר. אחרי מריחת המסיכה על עור הפנים היא מתייבשת בתוך 3 דקות תוך שהיא שואבת את כל הזיהומים, רעלים והפסולת שנצברה בתאי העור. לאחר ההסרה של המסיכה העור מרגיש רענן, מלא חיים וחלק, הגוון שלו מתבהר ומראה הנקבוביות הפעורות מצטמצם. המסיכה מגיעה באריזת שפופרת (75 מ"ל), היא מתאימה לכל סוגי העור ומומלץ להשתמש בה כפעמיים בשבוע.

הסדרה הושקה בימים אלו בארה"ב והיא זמינה לרכישה ברשת ספורה. טרם ידוע לי מתי היא תגיע גם אלינו, אבל כמו תמיד אעדכן כשזה יקרה.אין תגובות:

הוסף רשומת תגובה

LinkWithin

Related Posts with Thumbnails